“Nejlepší pizza v Praze!!”
Recenze GamberoRosso

GamberoRosso
Reserve a table
st 25. 11.
20:00
Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Popis: GamberoRosso - je moderní restaurace a pizzerie Napoletana vhodná pro všechny druhy rodinných oslav, skupiny nebo jednoduše pro strávení pěkného večera s přáteli! Místo, kde věříme v řemeslo vaření a známe každý detail toho, co podáváme. Místo, kde se nejlepší italská, místní a ekologická produkce kombinuje s českým řemeslem a vytváří jedinečný zážitek ze stolování. Místo, kde můžete ochutnat skvělá italská vína nebo slavné české pivo Pilsner Urquell. Přijďte ochutnat naši pizzu Napoletana - vyrobeno ručně a snězeno ručně! Buon appetito!

Úžasná obsluha, pizza úplně nejlepší! Dali jsme si 3 druhy a ani nám nevadilo, že jsme jí jedli v dešti :D Normálně nejím okraje, ale tyhle???? BOMBA!!!!!

1  Poděkujte uživateli TerezaTessie.
GamberoRosso_Prague, Owner v zařízení GamberoRosso, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 týdny

Milá Terezo,
Moc děkujeme za užasnou recenzi! ♥️ ️
Celý náš tým má z toho velkou radost a všichni se těšíme na další setkání u nás nejen na pizzu.
Tým GR ‍

Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Není co vytknout, vše bylo perfektní. Slečna/paní číšnice moc příjemná, jídlo (těstoviny a salát) i dezert úžasný,víno moc dobré a interiér restaurace též pěkný. Znovu se rádi a brzy vrátíme :). Po delší době jsem byla opravdu nadšená z restaurace :)

1  Poděkujte uživateli 843ren_tan.
GamberoRosso_Prague, Owner v zařízení GamberoRosso, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. října 2020

Milá paní Renato,
Mockrát děkujeme za skvělé hodnocení! ♥️
Budeme se těšit na nová setkání u nás v restauraci.
S přatelským pozdravem

Recenzováno: 30. září 2020 prostřednictvím mobilu

Milá obsluha a výborná pizza na dostupném místě. Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu!

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli Fishermax2.
GamberoRosso_Prague, Owner v zařízení GamberoRosso, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. října 2020

Milý pane Fishere,
Děkujeme za hezkou recenzi a těšíme se na nová setkání u nás v restauraci! ♥️

Recenzováno: 29. září 2020

Krásný prostor, výborné jídlo, příjemné ceny, italské rádio a ochotná obsluha. Moc milý podnik v centru města :-).

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli Zuzana L.

Milá slečno Zuzano,
Děkujeme za skvělou recenzi a těšíme se na vaše nové návštěvy u nás v restauraci. ♥️

Recenzováno: 19. září 2020

Pizza byla výborná a celý personál velmi ochotný a milý. Určitě někdy zase tuto skvělou restauraci navštívím.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli JohnToman25.
GamberoRosso_Prague, Owner v zařízení GamberoRosso, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. září 2020

Milý pane Tomane,
Mockrát děkujeme za skvělou recenzi! ♥️ ️
Předali jsme vaše vřelá slova našemu týmu a znovu těšíme se na další setkání.
Tým GR ‍

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo GamberoRosso, si také prohlíželi

Už jste navštívili GamberoRosso? Sdílejte své zkušenosti!