“Pěkné separé kousek od Staromáku”

Cathedral Café Lounge & Restaurant
Popis: Cathedral Café, Lounge & Restaurant je umístěna přímo v historickém centru Prahy, ovšem příjemně střežící klid přilehlého nádvoří. Interiér zrekonstruovaného gotického domu nabízí intimní atmosféru, zatímco ve dvoře si můžete i v chladných dnech užít denní světlo naší z části zastřešené zahrady. Jsme místem pro Vaši snídani, setkání nad kávou a dezertem i pro lehký oběd a večeři. Dáváme přednost jednoduchým pokrmům z kvalitních a čerstvých surovin. Milou atmosféru naší kavárny občas dotváří také živá hudba, o kterou se starají nejen pozvaní hudebníci, ale občas i hosté, kteří si chtějí zahrát na naše piano…
Recenzováno: 29. června 2017

Nenápadná kavárna s příjemnou obsluhou a výbornou kávou nedaleko Staromáku. Výborné na diskrétní obchodní jednání, případně i romantické posezení.

Datum návštěvy: září 2016
Poděkujte uživateli Radovan2017.
Jolana H, Social Media Manager v zařízení Cathedral Café Lounge & Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. července 2017

Vážený Radovane,

děkujeme za Vaši návštěvu a milou recenzi. Jsme rádi, že se Vám u nás v Cathedral Café líbilo a doufáme, že se k nám zase brzy vrátíte!

Recenzováno: 5. června 2017

Nádherná kavárna s úžasnou zahrádkou. Vše propracováno do detailů, vše ladí k sobě, zaměřeno na detail. Posadíte se ven, dáte si výbornou kávu a zákusek a můžete relaxovat obklopeni krásou. Jako by se čas zastavil...atmosféra vás tam donutí odpočívat a milý personál se o vás opravdu pečuje.

Datum návštěvy: březen 2017
Poděkujte uživateli Bozakozauza.
Jolana H, Social Media Manager v zařízení Cathedral Café Lounge & Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. června 2017

Vážení hosté,

děkujeme mnohokrát za tak krásnou recenzi. Celý náš "Cathedral" tým je moc rád, že jste si u nás odpočinuli a občerstvili se. Budeme moc rádi, když nás znovu navštívíte!

Recenzováno: 16. ledna 2017

Nejlepší cheesecake a jablečný koláč, jaký jsem kdy jedl. Káva byla také dobrá. Je zde možnost posedět na krásné zahrádce na dvoře této restaurace. Obsluha byla velmi příjemná.

Datum návštěvy: říjen 2016
Poděkujte uživateli Matěj P.
Jolana H, Social Media Manager v zařízení Cathedral Café Lounge & Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. února 2017

Vážený Matěji,

mnohokrát děkujeme za milou recenzi. Jsme moc rádi, že Vám u nás tak chutnalo a doufáme, že se k nám zase brzy vrátíte a třeba zkusíte i jiné dezerty.

Recenzováno: 14. listopadu 2016

Nádherný interiér, skvělá komunikace s personálem / měla jsem to jako dárek pro rodiče - velmi mi záleželo na tom, aby vše proběhlo dle mých představ. Zde není nic problém, vše Vám splní, popřípadě vylepší Vaši představu. Jídlo, personál, ceny, atmosféra - luxusní. Jsem z oboru, pohybuji se v centru pracovně 10 let a opravdu mohu říci - Cafe Cathedral stojí za to. Děkuji Marku / manager /, Marta / šéfkuchař/ a obsluze. Vaše Romana Nováková

Datum návštěvy: listopad 2016
Poděkujte uživateli ROMANA N.
Jolana H, Social Media Manager v zařízení Cathedral Café Lounge & Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. listopadu 2016

Vážená a milá Romano,

děkujeme za tak milou recenzi. Jsme opravdu moc rádi, že se Vám i Vašim rodičům u nás v kavárvně líbilo, a že o nás píšete tak krásně. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu!

Se srdečným pozdravem,

Recenzováno: 16. července 2015

Pokud nejdete ze Staroměstského náměstí, tuhle kavárnu budete těžko hledat, tedy spíše vchod do ní. Interiér i zahrádka pěkné, stylové. Na nápojovém lístku je "bezinková limonáda", která ovšem není z bezinek ale z bezových květů a je tedy ve skutečnosti "bezová". Byla ovšem dobrá. Proč se u nás nenaučí restauratéři správně pojmenovat to, co nabízejí? Měli jsme výtečné lívance, které nám ovšem obsluha při servírování představila jako palačinky !?!? Míchaná vajíčka se slaninou pěkně vypadala, leč byla výrazně přesolená. Takže celkový dojem při odchodu spíše průměr. Vzhledem k vyšším cenán by tu měla kvalita jídel i obsluhy být poněkud vyšší.

Datum návštěvy: červenec 2015
Poděkujte uživateli Pavel H.
Jolana H, Social Media Manager v zařízení Cathedral Café Lounge & Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. srpna 2015

Vážený Pavle,

děkujeme za Vaši recenzi a vážíme si Vašich připomínek k vylepšení.

Se srdečným pozdravem,

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cathedral Café Lounge & Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cathedral Café Lounge & Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!