“Svetlana Tsybulka”

Cathedral Café Lounge & Restaurant
Popis: Cathedral Café, Lounge & Restaurant je umístěna přímo v historickém centru Prahy, ovšem příjemně střežící klid přilehlého nádvoří. Interiér zrekonstruovaného gotického domu nabízí intimní atmosféru, zatímco ve dvoře si můžete i v chladných dnech užít denní světlo naší z části zastřešené zahrady. Jsme místem pro Vaši snídani, setkání nad kávou a dezertem i pro lehký oběd a večeři. Dáváme přednost jednoduchým pokrmům z kvalitních a čerstvých surovin. Milou atmosféru naší kavárny občas dotváří také živá hudba, o kterou se starají nejen pozvaní hudebníci, ale občas i hosté, kteří si chtějí zahrát na naše piano…
Recenzováno: 3. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Arogantní naštvaná servírka...
Jsme chtěli přesednout na jiné misto ale jsem zapomela jídelní lístek na starém miste , když jsem listek vzala do ruky a chtěla ho odnist na nové misto tak me na chodbě servírka lístek vytrvalá z rukou :-) a po par krocích dala na stůl s takovým výrazem kdy bych něco kradla )))

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Светлана Ц.
Jolana H, Social Media Manager v zařízení Cathedral Café Lounge & Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. prosince 2017

Vážená a milá Světlano,

děkujeme za Vaši návštěvu a další recenzi na našich sociálních sítích. V současnosti u nás nepracuje žádná servírka, obsluhující jsou momentálně pouze muži. Pokud se toto stalo v minulosti, tak nás to opravdu moc mrzí a omlouváme se nepříjemné chování.

Recenzováno: 31. července 2017 prostřednictvím mobilu

Mají velmi pěknou terasu. Obsluha znudena a pomalá, při návštěvě bylo celkem 5 hostů a na objednávku jsme čekali 30minut.

Šli jsme na kávu, kde za 80Kc dostanete chuťově kávu jako z McDonaldu.

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli vojt_chb911.
Jolana H, Social Media Manager v zařízení Cathedral Café Lounge & Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. srpna 2017

Vážený Vojtěchu,

děkujeme za Vaši návštěvu a upřímná slova. Myslím, že už jsem na Vaši recenzi odpovídala i na Googlu, takže se znovu omlouvám, pokud jste nebyl spokojený. Budeme se snažit zlepšit!

Recenzováno: 29. června 2017

Nenápadná kavárna s příjemnou obsluhou a výbornou kávou nedaleko Staromáku. Výborné na diskrétní obchodní jednání, případně i romantické posezení.

Datum návštěvy: září 2016
Poděkujte uživateli Radovan2017.
Jolana H, Social Media Manager v zařízení Cathedral Café Lounge & Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. července 2017

Vážený Radovane,

děkujeme za Vaši návštěvu a milou recenzi. Jsme rádi, že se Vám u nás v Cathedral Café líbilo a doufáme, že se k nám zase brzy vrátíte!

Recenzováno: 5. června 2017

Nádherná kavárna s úžasnou zahrádkou. Vše propracováno do detailů, vše ladí k sobě, zaměřeno na detail. Posadíte se ven, dáte si výbornou kávu a zákusek a můžete relaxovat obklopeni krásou. Jako by se čas zastavil...atmosféra vás tam donutí odpočívat a milý personál se o vás opravdu pečuje.

Datum návštěvy: březen 2017
Poděkujte uživateli Bozakozauza.
Jolana H, Social Media Manager v zařízení Cathedral Café Lounge & Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. června 2017

Vážení hosté,

děkujeme mnohokrát za tak krásnou recenzi. Celý náš "Cathedral" tým je moc rád, že jste si u nás odpočinuli a občerstvili se. Budeme moc rádi, když nás znovu navštívíte!

Recenzováno: 25. ledna 2017

Krásná a útulná kavárna kam si můžete přijít odpočinout u kávy a zákusku nebo na oběd či večeři. V interiéru je tlumené světlo a příjemná atmosféra. Zákusky zde byly jedny z nejlepších, které jsem jedla a obsluha byla také velmi milá. Doporučuji zajít na kávu.

Datum návštěvy: říjen 2016
Poděkujte uživateli Anna S.
Jolana H, Social Media Manager v zařízení Cathedral Café Lounge & Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. února 2017

Vážená a milá Anno,

děkujeme za tak pozitivní recenzi, jsem moc ráda, že Vám u nás chutnalo a doufám, že Vás v naší kavárně zase brzy uvidíme!

Jolana Haismanová, Social Media Manager

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cathedral Café Lounge & Restaurant, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Cathedral Café Lounge & Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!