The Chamber
Č. 2 z 358 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Úžasný zážitek a perfektni atmosféra

Naprosto úžasná hra, skvělý Roomster Antonio a profesor Janů nás provedli celou hrou. Naprosto jsme... přečíst další informace

Recenzováno: před 3 dny
zuzka9774
Praha, Česká republika
Příjemná atmosféra

Příjemná atmosféra i vystupování slečny (Eliška), která nás provázela příběhem. Rozhodně doporučuji!

Recenzováno: před 3 dny
jakubh997

Recenzováno: 13. dubna 2018

Parádní hra! Zatím nejlepší, na které jsme byli. Děkujeme Alexovi a Vláďovi H. za silný zážitek. Úkoly snažší (to my rádi), atmosféra pohlcující. Přežili jsme, jsme nadšení :-).

Poděkujte uživateli Rilven.
RoommasterTheChamber, Recepční v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. dubna 2018

Recenzováno: 13. dubna 2018

Navštívili jsme dům duchů 2, kde se o skvělou atmosféru postaral TOP herec Vláďa H., ale také náš roommaster Niky. Byla to opravdu neskutečná atmosféra, o 100% lepší než dum duchu 1. Děkujeme za super zážitek a určitě doporučuji !! Nejlepší únikovka!

Datum zážitku: duben 2018
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli kykavalachova.

Dobrý den, mockrát děkujeme za milou recenzi! Jsme rádi, že jsme předčili Vaše očekávání. Budeme se těšit na další případná setkání v budoucnu!

Recenzováno: 12. dubna 2018

Hra byla výborně připravená a propracovaná, vtáhla nás do děje a díky tomu jsme se občas dost bály. Děkujeme za super zážitek.

Datum zážitku: duben 2018
Poděkujte uživateli Žaneta Š.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. dubna 2018

Velice Vám děkujeme za cennou zpětnou vazbu. Každé hodnocení je pro nás velmi důležité. Jsme opravdu potěšeni, že se Vám hra líbila a budeme se těšit na další setkání v budoucnu!

Recenzováno: 12. dubna 2018

Naprosto dokonalý. Máme za sebou už hodně únikovek a tahle je naprosto top.
Je tam sice méně věcí k řešení, ale to rozhodně dožene atmosféra a akce.
Vřele doporučujeme....

Datum zážitku: březen 2018
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli Pokimartin.

Mockrát děkujeme za návštěvu a za Vaše cenné hodnocení! Jsme velice rádi, že se Vám hra líbila a budeme těšit na shledání v budoucnu. Je na co se těšit!

Recenzováno: 11. dubna 2018

Super zážitek, čekali jsme hodně, ale tohle ne. Je to napínavá hra od začátku až do konce. Určitě všem doporučuji...

Poděkujte uživateli zuza_kvapilova.
RoommasterTheChamber, Recepce v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. dubna 2018

Mockrát děkujeme za Vaši návštěvu a za Váš názor. Jsme rádi, že jste si hru užili. Každá zpětná vazba je pro nás nesmírně důležitá. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu v budoucnu!