The Chamber
Č. 2 z 358 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Úžasný zážitek a perfektni atmosféra

Naprosto úžasná hra, skvělý Roomster Antonio a profesor Janů nás provedli celou hrou. Naprosto jsme... přečíst další informace

Recenzováno: před 3 dny
zuzka9774
Praha, Česká republika
Příjemná atmosféra

Příjemná atmosféra i vystupování slečny (Eliška), která nás provázela příběhem. Rozhodně doporučuji!

Recenzováno: před 3 dny
jakubh997

Recenzováno: 8. února 2019

Super místnost, užili jsme si to ve skupince v 5 lidech. Byl jsem překvapený jak rychle a očividně i dobrý jsme byli. Šlo nám to hezky od ruky.
Gamestar byl velice příjemný a hře nasadil uvolněnou atmosféru.
Děkujeme

Datum zážitku: únor 2019
Poděkujte uživateli Petr B.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. února 2019

Děkujeme za Vaši recenzi!

Jsme rádi že Vás hra bavila a gratulujeme k rychlému uniknutí :)

S pozdravem,

Recenzováno: 7. února 2019 prostřednictvím mobilu

Teambuilding z práce. Byli jsme na poltergaistovi a super. Roommaster Tom a strašák Vláďa B odvedli dobrou práci. Určitě navštívíme znovu.

Poděkujte uživateli IfellWooWoo.

Moc děkujeme za Vaši recenzi.

Jsme rádi že jste si teambuilding užili a budeme se těšit na případná setkání v budoucnu.

S pozdravem,

Recenzováno: 5. února 2019

Velmi propracovaná únikovka, naše první, byli jsme v šestičlenné skupině. Zvládli jsme ji, ale zbývalo nám už pouze 20 vteřin, takže to i byla docela výzva. Náš roomaster byl Kuba, který byl velmi milý a ochotný.

Datum zážitku: leden 2019
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli Dream05035706951.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. února 2019

Dobrý den, jsme rádi, že Vás naše únikovka nezklamala a doufáme, že si k nám v budoucnu chystáte znovu najít cestu.

Mnohokrát děkujeme za přívětivá slova a budeme se těšit na další shledání!

Recenzováno: 5. února 2019 prostřednictvím mobilu

Vyborny! Moc nas to bavilo, byli jsme se skupinkou, dohromady 5 lidi. Lili jako nase Roommaster byla velice prijemna, mila a usmevava. Moc se mi libil jeji pristup a vysvetlovani.
Hra jako takova byla vazne propracovana, ale co jineho od Chamberu cekat, nez naprostou dokonalost. Ze vsech her, ktere jsem.tu hrala jsem vzdy mela. Dobry. Dojem a nikdy nemam co vytknout... Jen by to chtelo, aby i ostatni hraci pouzivali hlavu a byli opatrnejsi na rekvizity. 10/10 super :) skvele zpestreni dne.

Poděkujte uživateli bar_az2018.

děkujeme za zpětnou vazbu. Věříme, že jste si hru užili a těšíme se na případné další setkání.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Eliška, Team The Chamber

Recenzováno: 4. února 2019

Výborné provedení, husí kůže celou dobu a skvělý úkoly! Chválim i naše roomastera Toma a prý jinak sympatickou Lucku :)

Poděkujte uživateli Hundka.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. února 2019

Mnohokrát děkujeme za přívětivá slova a budeme se těšit na další shledání!
Fabienne