The Chamber
Č. 2 z 358 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Úžasný zážitek a perfektni atmosféra

Naprosto úžasná hra, skvělý Roomster Antonio a profesor Janů nás provedli celou hrou. Naprosto jsme... přečíst další informace

Recenzováno: před 3 dny
zuzka9774
Praha, Česká republika
Příjemná atmosféra

Příjemná atmosféra i vystupování slečny (Eliška), která nás provázela příběhem. Rozhodně doporučuji!

Recenzováno: před 3 dny
jakubh997

Recenzováno: 22. srpna 2019

Hra nás opravdu mile překvapila, prostředí a design únikovky je velmi nápaditý a úplně na jiném levelu, než jsme u jiných únikovek zvyklí. Úkoly byly opravdu nápadité, některé těžší, některé jednodušší, je jich tam ovšem spoustu, takže všichni v týmu se zapojí. Ani jeden zámek, což jsme ocenili, každopádně u Chamberu jsme na to už zvyklí :) Moc děkujeme milému roomasterovi Jakubovi, poradil, když bylo potřeba a krásně nás uvedl do děje.
Budeme se těšit na další návštěvu :)

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Lucie T.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. srpna 2019

moc rádi slyšíme, že se Vám naše nová hra Wonderland líbila. Puzzly se vždy snažíme vymýšlet co nejoriginálnější a jsme rádi, když to hráči ocení a odcházejí spokojeni. Jakubovi pochvalu od Vás rádi vyřídíme a budeme se těšit na Vaši další návštěvu u nás. :)
S pozdravem,
Fabi, Team The Chamber

Recenzováno: 21. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Hra byla skvělá! Před hrou jsem se bála docela dost, ale bylo to super! :) Hru jsme dostali jako dárek a doporučuji ostatním :)

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Maky P.

děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že i přes strach, který jste měla, jste si hru užili a dárek Vám udělal radost. Budeme se těšit na další návštěvu.
S pozdravem,
Fabi, Team The Chamber

Recenzováno: 19. srpna 2019

Únikovka se nám moc líbila. Oceňuji do detailu zpracováné úkoly, efekty, vtipnou nápovědu, hezké prostředí, nápaditost. Únikovka není strašidelná, můžete tedy vzít i děti, které můžete zapojit. (Měl jsem sebou 7-letou dceru.) Neznamená to, že únikovka je lehká. Rozhodně je zábavná. Máme za sebou mnoho únikovek a tuto mohu zařadit k těm nejlepším. Obsahuje opravdu mnoho originálních nápadů a špičkové provedení.

Poděkujte uživateli jneumann2019.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. srpna 2019

Velmi Vám děkujeme za Vaši recenzi! Je velkým přínosem a motivací pro celý náš tým. Jsme opravdu rádi, že se Vám hra líbila, a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 19. srpna 2019

Hru jsme si moc užili. V našem týmu byli dva nováčci a přesto se nám podařilo vyřešit všechny úkoly a zachránit magický svět. Hra se nám líbila po všech stránkách. Skvěle vymyšlené úkoly a hlavně krásné prostředí! Určitě doporučujeme!

Poděkujte uživateli Nika095.

Velice Vám děkujeme za cennou zpětnou vazbu. Každé hodnocení je pro nás velmi důležité. Jsme opravdu potěšeni, že se Vám hra líbila a budeme se těšit na další setkání :)

Recenzováno: 19. srpna 2019

Dobře promyšlená unikovka, jedna z nejlepších v Praze. Slečna Veronika zahrála roli vědkyně na jedničku.

Poděkujte uživateli eiglovabara.

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní ohlasy.
Jsme velice rádi, že jste si hru užili a budeme se těšit na případná další setkání v budoucnu.