The Chamber
Č. 2 z 358 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Úžasný zážitek a perfektni atmosféra

Naprosto úžasná hra, skvělý Roomster Antonio a profesor Janů nás provedli celou hrou. Naprosto jsme... přečíst další informace

Recenzováno: před 3 dny
zuzka9774
Praha, Česká republika
Příjemná atmosféra

Příjemná atmosféra i vystupování slečny (Eliška), která nás provázela příběhem. Rozhodně doporučuji!

Recenzováno: před 3 dny
jakubh997

Recenzováno: 20. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme s přáteli Wonderland a bylo to úžasné. Místnosti jsou propracované, příběh vás pohltí a úkoly unikátní. Roommaster Lenny byla velmi příjemná a ochotná.
5/5*

Poděkujte uživateli Q7235PNdaniels.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. listopadu 2019

moc děkujeme za Vaši milou recenzi.

Jsme moc rádi, že Vás hra Wonderland nezklamala a Lenny Vás úspěšně provedla hrou :)

Doufáme, že se v budoucnu potkáme na další z našich her.

Eliška

Recenzováno: 18. listopadu 2019

Únikovku Opus Magnum řadím mezi velmi povedené. Hra obsahuje velké množství úkolů díky čemuž působí velmi svižně a opravdu nás pohltila. Rovněž náš roommaster Petr odvedl skvělou práci.

Poděkujte uživateli dana714714.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. listopadu 2019

děkujeme za zpětnou vazbu, jsme rádi, že jste si Opus Magnum užili! Petrovi vyřídíme pochvalu a doufáme, že se opět brzo potkáme u další z našich her,

s pozdravem
Nikki, The Chamber

Recenzováno: 18. listopadu 2019

Další, v pořadí třetí absolvovaná hra v The Chamber - Opus Magnum byla opět skvělá :-). Moc se mi líbila propracovanost detailů i super atmosféra. Pro mne to byla zatím i nejtěžší hra, kterou jsme ale nakonec zvládli v limitu, i když jen velice těsně :-D. Takže jsem si to zase parádně užili :-).

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Kateřina B.

děkujeme moc za hezkou recenzi. Velmi nás těší, že se Vám hra Opus Magnum líbila, jsme rádi, když se k nám vracíte pro další zážitky. Opus Magnum rozhodně patří mezi naše náročnější hry, gratulujeme tedy ke splnění a budeme se těšit na Vaši případnou další návštěvu.

Nikki

Recenzováno: 18. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Útěk ze želáře jsme si moc užili, skvěle propracované, napínavé až dokonce :-) Rád bych za celou skupinu poděkoval Tomovi a Vláďovi za krásné uvedení do hry a za skvělý průvod hrou :-)

Poděkujte uživateli lukas_kulla.

děkujeme za milou recenzi! :)
Jsme rádi, že se Vám hra líbila a Vláďa s Tomem odvedli dobrou práci. Budeme se těšit opět brzo na viděnou!

Nikki, The Chamber

Recenzováno: 18. listopadu 2019

Skvěle propracovaná hra. Super efekty. Úkoly se dají krásně zvládnout, ale díky děsivé atmosféře můžou dát zabrat. :-) Děkujeme našemu roomasterovi Vláďovi H. za super provedení hrou. :-)

Poděkujte uživateli barosovaluci.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. listopadu 2019

moc nás těší, že se Vám hra Dům Duchů tak líbila. Vláďu pochvala od Vás jistě potěší :) Pokud se chcete o něco více bát, navštivte nás na hře Dům Duchů 2: Poltergeist.
Fabi