The Chamber
Č. 3 z 349 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
The Chamber

Úžasná únikovka “Wonderland”! Skvělý zážitek nejen pro děti, ale i rodiče! Extra bych chtěla... přečíst další informace

Recenzováno: dnes
550katkam
Louny, Česká republika
Dům duchů

Jsem strašpitel takže toto bylo něco pro mě. Perfektně vymyšlená hra doplněna zvukovými... přečíst další informace

Recenzováno: včera
425zden_kp

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Bylo to super a děkuji průvodci Petrovi.
Byli jsme na útěku ze žaláře a moc jsme si to užili, bylo nás 5

Poděkujte uživateli adelagajcova.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. listopadu 2019

děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste si hru užili. Petr bude mít z Vaší hezké recenze určitě radost.

Rádi Vás opět uvidíme u některé z našich dalších her.

Kačka, The Chamber Team

Recenzováno: 22. listopadu 2019

Skvělé prostředí a skvěle promyšlené úkoly. Jelikož jsme byly parta 4 holek s téměř nulovou zkušeností s únikovou hrou, měly jsme trošku pomalejší začátek, ale náš roommaster Vojta byl super a i my jsme se pak rozjely. Výsledek byl ten, že jsme odcházely všechny naprosto nadšené.

Poděkujte uživateli janapos.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. listopadu 2019

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste si hru užili a že se Vám líbilo herní prostředí i úkoly. Vojtovi pochvalu vyřídíme, určitě ho potěší.

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Kačka, The Chamber Team

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Dlouho jsem si tak nezařvala :D už asi desatá únikovka s naší partou, ale tohle bylo fakt něco.
Všichni jsme řvali jak malý holky (včetně dvou kluků) :D úkoly v pohodě, už jsme vytrénovaný, tak nás hned tak něco nepřekvapí. Ale lekačky parádní, hodne dlouho jsem neotvírala dveře nohou napřed.
Atmosféra faktr parádní a super i přístup roomMastera Alexe, který nás skvěle uvedl do děje :)
Moc povedený, díky.
Těšíme se na další únik.

Poděkujte uživateli koucis.
RoommasterTheChamber, Receptionist v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. listopadu 2019

Dobrý den, mockrát děkujeme za Vaši recenzi, jsme rádi, že jste si hru Dům duchů užili s lekačkami a řvaním :)

Alex bude určitě moc rád za Vaši recenzi.

Budeme se těšit v dalších našich hrách,

S pozdravem a přáním hezkého dne
Lucie, The Chamber team

Recenzováno: 20. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme s přáteli Wonderland a bylo to úžasné. Místnosti jsou propracované, příběh vás pohltí a úkoly unikátní. Roommaster Lenny byla velmi příjemná a ochotná.
5/5*

Poděkujte uživateli Q7235PNdaniels.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. listopadu 2019

moc děkujeme za Vaši milou recenzi.

Jsme moc rádi, že Vás hra Wonderland nezklamala a Lenny Vás úspěšně provedla hrou :)

Doufáme, že se v budoucnu potkáme na další z našich her.

S pozdravem,
Eliška
Team The Chamber

Recenzováno: 18. listopadu 2019

Únikovku Opus Magnum řadím mezi velmi povedené. Hra obsahuje velké množství úkolů díky čemuž působí velmi svižně a opravdu nás pohltila. Rovněž náš roommaster Petr odvedl skvělou práci.

Poděkujte uživateli dana714714.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. listopadu 2019

děkujeme za zpětnou vazbu, jsme rádi, že jste si Opus Magnum užili! Petrovi vyřídíme pochvalu a doufáme, že se opět brzo potkáme u další z našich her,

s pozdravem
Nikki, The Chamber