The Chamber
Č. 3 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Opus Magnum

Skvělý zážitek pro všechny milovníky únikovek. Hra má spoustu originálních úkolů a člověk se u... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
733marekl
Útěk ze žaláře

Pecka únikovka! Super příběh, prostředí a Vojta, který nás strašil. Bál jsem se. Zatím nejlepší hra... přečíst další informace

Recenzováno: před 3 dny
J7856FQmartink

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Unikovku Wonderland jsme si včera parádně užili! Úkoly nás vtáhly do děje tak, že nám přišlo,že jsme ani nezačali a už je konec. Skvělé propracovaná hra, za nás 5/5. Velký dík naší "průvodkyní" Lucii za báječný zážitek

Poděkujte uživateli Tynka_12.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. listopadu 2019

jsme moc rádi, že se Vám jak hra, tak i práce naši roommasterky líbila. Moc děkujeme za skvělé ohodnocení :)
Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte.
Fabi
Team The Chamber

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Krásná únikovka s milým příběhem a rozmanitými úkoly, které není třeba plnit postupně. Nevzniká tak pocit časového tlaku a únikovku si opravdu vychutnáte. Vhodné i pro rodinu s mladšími dětmi. Děkuji Vincovi a Lucce za příjemné provedení hrou.

Poděkujte uživateli linditom.

děkujeme za návštěvu a pozitivní ohlas. Jsme moc rádi že dětem i Vám se hra líbila. Určitě pochvalu Vincovi a Lucce vyřídíme :)
Fabi
Team The Chamber

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Super, Tom Kočka byl skvěly spoluvězeň/žalářník. Utekli jsme taktak, pomohl, když bylo potřeba, díky

Poděkujte uživateli kuky_to.

moc děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste si hru užili. Toma Vaše pochvala určitě potěší.

Rádi Vás uvidíme znovu na některé z našich dalších her.

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Bylo to super a děkuji průvodci Petrovi.
Byli jsme na útěku ze žaláře a moc jsme si to užili, bylo nás 5

Poděkujte uživateli adelagajcova.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. listopadu 2019

děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste si hru užili. Petr bude mít z Vaší hezké recenze určitě radost.

Rádi Vás opět uvidíme u některé z našich dalších her.

Recenzováno: 22. listopadu 2019

Skvělé prostředí a skvěle promyšlené úkoly. Jelikož jsme byly parta 4 holek s téměř nulovou zkušeností s únikovou hrou, měly jsme trošku pomalejší začátek, ale náš roommaster Vojta byl super a i my jsme se pak rozjely. Výsledek byl ten, že jsme odcházely všechny naprosto nadšené.

Poděkujte uživateli janapos.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. listopadu 2019

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste si hru užili a že se Vám líbilo herní prostředí i úkoly. Vojtovi pochvalu vyřídíme, určitě ho potěší.

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.