The Chamber
Č. 3 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Opus Magnum

Krásné prostředí a propracovaný scénář. Jen to velmi rychle uteklo. Roommaster Lenka byla příjemná... přečíst další informace

Recenzováno: včera
709milann
Praha, Česká republika
Tajemná pracovna 2/Opus Magnum

Krásný interiér, hra propracovaná, výborně vymyšlená, Mrs.professor Míša byla profesionalni, milá a... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
ver0nikee

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Navštívili jsme od Vás všechny únikové hry ( kromě dům duchů II.- Poltergeist) a musím říct, že všechny hry jsou dokonalé a perfektně propracované. Naposledy jsme navštívili Opus Magnum s vynikajícím roomsterem Jakubem, jehož herecký výkon byl famózní.
Moc se těšíme na další vaši tvorbu .

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Kateřina D.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2019

Dobrý den Kateřino,
jsme moc rádi, že jste se k nám opět vydali na hru. Těší nás, že jste si naši novou Tajemnou pracovnu užili. Jakuba pochvala od zkušených hráčů jistě potěší :)
Budeme doufat, že nás navštívíte i na Domě Duchů 2

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Unikovku Wonderland jsme si včera parádně užili! Úkoly nás vtáhly do děje tak, že nám přišlo,že jsme ani nezačali a už je konec. Skvělé propracovaná hra, za nás 5/5. Velký dík naší "průvodkyní" Lucii za báječný zážitek

Poděkujte uživateli Tynka_12.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. listopadu 2019

jsme moc rádi, že se Vám jak hra, tak i práce naši roommasterky líbila. Moc děkujeme za skvělé ohodnocení :)
Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte.

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Krásná únikovka s milým příběhem a rozmanitými úkoly, které není třeba plnit postupně. Nevzniká tak pocit časového tlaku a únikovku si opravdu vychutnáte. Vhodné i pro rodinu s mladšími dětmi. Děkuji Vincovi a Lucce za příjemné provedení hrou.

Poděkujte uživateli linditom.

děkujeme za návštěvu a pozitivní ohlas. Jsme moc rádi že dětem i Vám se hra líbila. Určitě pochvalu Vincovi a Lucce vyřídíme :)

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Super, Tom Kočka byl skvěly spoluvězeň/žalářník. Utekli jsme taktak, pomohl, když bylo potřeba, díky

Poděkujte uživateli kuky_to.

moc děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste si hru užili. Toma Vaše pochvala určitě potěší.

Rádi Vás uvidíme znovu na některé z našich dalších her.

Kačka, The Chamber Team

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Bylo to super a děkuji průvodci Petrovi.
Byli jsme na útěku ze žaláře a moc jsme si to užili, bylo nás 5

Poděkujte uživateli adelagajcova.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. listopadu 2019

děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste si hru užili. Petr bude mít z Vaší hezké recenze určitě radost.

Rádi Vás opět uvidíme u některé z našich dalších her.

Kačka, The Chamber Team