The Chamber
Č. 3 z 353 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Výborné

Skvělé, byli jsme na Wonderland a bylo to úžasné i kvůli roommasterovi Vojtovi, který vše výborně... přečíst další informace

Recenzováno: včera
582katkar
Profesorova pracovna 2-prof.Michaela

Úžasné,skvělé. Byli jsme na Profesorove pracovne 2 a bylo to skvělé.Hra nás bavila od začátku do... přečíst další informace

Recenzováno: před 4 dny
filipak2018
Praha, Česká republika

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Další skvělá unikovka od The Chamber. Skvěle propracovaná, zajímavé úkoly a skvělý roommaster Jakub.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Pavla Č.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2019

Dobrý den Pavlo,
děkujeme za milou recenzi. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo :) Kubovi pochvalu od Vás určitě vyřídíme!

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Navštívili jsme od Vás všechny únikové hry ( kromě dům duchů II.- Poltergeist) a musím říct, že všechny hry jsou dokonalé a perfektně propracované. Naposledy jsme navštívili Opus Magnum s vynikajícím roomsterem Jakubem, jehož herecký výkon byl famózní.
Moc se těšíme na další vaši tvorbu .

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Kateřina D.

Dobrý den Kateřino,
jsme moc rádi, že jste se k nám opět vydali na hru. Těší nás, že jste si naši novou Tajemnou pracovnu užili. Jakuba pochvala od zkušených hráčů jistě potěší :)
Budeme doufat, že nás navštívíte i na Domě Duchů 2

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Unikovku Wonderland jsme si včera parádně užili! Úkoly nás vtáhly do děje tak, že nám přišlo,že jsme ani nezačali a už je konec. Skvělé propracovaná hra, za nás 5/5. Velký dík naší "průvodkyní" Lucii za báječný zážitek

Poděkujte uživateli Tynka_12.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. listopadu 2019

jsme moc rádi, že se Vám jak hra, tak i práce naši roommasterky líbila. Moc děkujeme za skvělé ohodnocení :)
Budeme doufat, že nás brzy opět navštívíte.

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Krásná únikovka s milým příběhem a rozmanitými úkoly, které není třeba plnit postupně. Nevzniká tak pocit časového tlaku a únikovku si opravdu vychutnáte. Vhodné i pro rodinu s mladšími dětmi. Děkuji Vincovi a Lucce za příjemné provedení hrou.

Poděkujte uživateli linditom.

děkujeme za návštěvu a pozitivní ohlas. Jsme moc rádi že dětem i Vám se hra líbila. Určitě pochvalu Vincovi a Lucce vyřídíme :)

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Super, Tom Kočka byl skvěly spoluvězeň/žalářník. Utekli jsme taktak, pomohl, když bylo potřeba, díky

Poděkujte uživateli kuky_to.

moc děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste si hru užili. Toma Vaše pochvala určitě potěší.

Rádi Vás uvidíme znovu na některé z našich dalších her.

Kačka, The Chamber Team