The Chamber
Č. 2 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Wonderland

Úžasná únikovka, kterou jsme si moc užily. Atmosféra Wonderlandu je skvělá a všechno ještě podtrhne... přečíst další informace

Recenzováno: včera
im_denisa
Kladno, Česká republika
Velmi vydařená únikovka

Hodina se skvělou hrou Opus Magnum byla orpavdu super, díky různorodosti hádanek a rébusů jsme se... přečíst další informace

Recenzováno: včera
lbriza

Recenzováno: 1. ledna 2020

The Chamber již potřetí a nikdy nezklamal! Sázka na jistotu. Výborně se baví děti i dospělí. Roommaster Viktor super průvodce. Doporučuji pro zábavu, poučení (dětem) i dospělým (vrátíte se na chvíli zpátky do školních lavic). Lída, Milan, Artur, Dara a Kristýna

Poděkujte uživateli ludmilap2020.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. ledna 2020

jsme moc rádi, že se Vám hra Wonderland líbila a všichni jste si ji užili :)

Doufáme, že se k nám vrátíte i na nějakou další z našich her!

S pozdravem,
Eliška

Recenzováno: 31. prosince 2019

Zazitek predcil ocekavani. Tohle byl absolutni TOP. Vlada i Adam byli naprosto fantasticti. Klobouk dolu pred vasimi techniky.
Byla to moje prvni unikovka a musim rict ze tezko se dalsi unikovky vyrovnaji te vasi.

Poděkujte uživateli ji_j600.

moc děkujeme za laskavé hodnocení.

Vláďa i Adam budou mít z Vaší recenze radost!

Snad se v budoucnu potkáme i na další z našich her.

S pozdravem,
Eliška

Recenzováno: 30. prosince 2019

The Chamber patří dle mého názoru mezi mistry ve svém oboru. Tato únikovka byla pro naši rodinu asi šestá v pořadí a svými dekoracemi a zpracováním rozhodně ta z nejlepších. Hru jsme si moc užili i díky perfektní "roomasterce" Lucce, která nás vtipně vtáhla do děje příběhu a byla skvělou průvodkyní.

Poděkujte uživateli 790jitkal.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. prosince 2019

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že se Vám hra Wonderland líbila, obzvláště v porovnání s dalšími hrami. Lucku Vaše hezká slova moc potěšila.

Rádi Vás opět uvidíme na některé z našich dalších her.

Eliška, The Chamber Team

Recenzováno: 28. prosince 2019

Opět úžasný zážitek.. The Chamber je sázka na jistotu.. Kočička Lucka byla naprosto úžasná "Roommasteračka".. Už se těšíme na další návštěvu. Děkujeme

Poděkujte uživateli sensation2018.
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. prosince 2019

Děkujeme mnohokrát, moc nás těší, že jste si hru užili.
Kočičce určitě Vaši pochvalu vyřídíme :) a budeme se těšit na shledání v budoucnu.

Váš Team the Chamber

Recenzováno: 28. prosince 2019

Naprosto perfektní zážitek. Dechberoucí atmosféra, věrohodný a nádherně děsivý interiér, temná hudba, výborný příběh, k tomu skvělá práce roommastera Verči s pomocníkem Markem. Vše dohromady se smíchalo v bezvadný koktejl zábavy, strachu a euforie, který bych každému doporučil vypít až do dna.

Datum zážitku: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli V3234SKdaniels.

Děkujeme za krásnou recenzi, jsme moc rádi, že se Vám hra tak líbila.
Snad si k nám ještě v budoucnu někdy najdete cestu, budeme se na případné shledání moc těšit.
Do té doby na shledanou!

Váš Team the Chamber