The Chamber
Č. 2 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Neuvěřitelný zážitek!

Letos jsme navštívili THE CHAMBER rovnou dvakrát! Nejprve jsme byli na únikové hře: Dům duchů a... přečíst další informace

raduskat2020
Wonderland

Výborná unikovka, v jejímž názvu děti nejspíš velice rychle zapomněli na slovo "hra". Úkoly jsou... přečíst další informace

Recenzováno: 18. října 2020
OndraKaj

20253 421 recenzí
Recenzováno: 2. října 2020 prostřednictvím mobilu

Parádní únikovka,parádní prof. Janů v podání Míši Doporučuju všem, kteří se chtějí pobavit!!

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli Lena587905.
Recenzováno: 30. září 2020

Opus Magnum doporučuji - je to velmi hezká a propracovaná únikovka. Profesorka Michaela byla skvělá

Poděkujte uživateli 603mark_tam.
Recenzováno: 29. září 2020 prostřednictvím mobilu

Moje první zkušenost s "únikovkou" a byla z toho naprostá pecka. Nápaditost úkolů a "chamber master" prof. Michaela byla zkrátka bezchybná. 10/10.

Poděkujte uživateli 556sebastianu.
Recenzováno: 29. září 2020 prostřednictvím mobilu

Hra byla velmi vynalezava a zajímavá. Profesor Viktor nás skvěle naladil na tu správnou herní náladu. Doporučujeme

Poděkujte uživateli 836martinav.
Recenzováno: 28. září 2020 prostřednictvím mobilu

Jedna z technicky nejpropracovanějších únikovek, které jsem zatim navštívil. The Chamber nabízí s každým dobrodružstvím něco trochu jiného a vždy na úžasné úrovni a s velkou oddaností a odhodláním roommasterů. Skvělé, originální hádanky! Děkujeme roommasterovi prof. Márovi za krásný zážitek a těšíme se na další hru z dílny Chamberu.

Poděkujte uživateli Frilipos.