The Chamber
Č. 2 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Dům duchů

Super. Byli jsme v Ostravě a doporučuji. Skvěle jsme si to užili. A veliké díky roammasterovi... přečíst další informace

Recenzováno: před 4 dny
E2926DKmichals
Neuvěřitelný zážitek!

Letos jsme navštívili THE CHAMBER rovnou dvakrát! Nejprve jsme byli na únikové hře: Dům duchů a... přečíst další informace

raduskat2020

20253 422 recenzí
Recenzováno: 3. října 2020

Skvěle strávený večer s profesorkou Janů v podání uvaděčky Míši. Člověk se tak bavil, že ten čas utekl jak nic. Doporučuji všem. Byla to moje první únikovka a dojem z ní byl excelentní :)

Díky, všem doporučuji.

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli KuBassW.
Recenzováno: 2. října 2020 prostřednictvím mobilu

Parádní únikovka,parádní prof. Janů v podání Míši Doporučuju všem, kteří se chtějí pobavit!!

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli Lena587905.
Recenzováno: 30. září 2020

Opus Magnum doporučuji - je to velmi hezká a propracovaná únikovka. Profesorka Michaela byla skvělá

Poděkujte uživateli 603mark_tam.
Recenzováno: 29. září 2020 prostřednictvím mobilu

Moje první zkušenost s "únikovkou" a byla z toho naprostá pecka. Nápaditost úkolů a "chamber master" prof. Michaela byla zkrátka bezchybná. 10/10.

Poděkujte uživateli 556sebastianu.
Recenzováno: 29. září 2020 prostřednictvím mobilu

Hra byla velmi vynalezava a zajímavá. Profesor Viktor nás skvěle naladil na tu správnou herní náladu. Doporučujeme

Poděkujte uživateli 836martinav.