The Chamber
Č. 2 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Neuvěřitelný zážitek!

Letos jsme navštívili THE CHAMBER rovnou dvakrát! Nejprve jsme byli na únikové hře: Dům duchů a... přečíst další informace

raduskat2020
Wonderland

Výborná unikovka, v jejímž názvu děti nejspíš velice rychle zapomněli na slovo "hra". Úkoly jsou... přečíst další informace

Recenzováno: 18. října 2020
OndraKaj

Recenzováno: 4. října 2020

Naše již třetí únikovka od The Chamber a opět výborná a zase úplně jiná. Skvělé a neokoukané šifry, technicky vymakané, žádné zámečky a fantastické interiéry. Za nás top pražských únikovek. Už aby přibyla nějaká další :-))). A samozřejmě skvělá profesorka Lucka Z., která nás naladila na hru a sama "hrála"skvěle. Děkujeme.

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli Gabriela M.
Recenzováno: 4. října 2020 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme byli na únikové hře wonderland, byl to skvělý zážitek, hra je perfektně propracovaná a Jonáš se o nás bezvadně staral

Poděkujte uživateli Olinkasko1.
Recenzováno: 4. října 2020 prostřednictvím mobilu

Nádherná,perfektně vypracovana hra do posledního detailu. Slecna Lucka vyborny úvod do hry...a profesorka Janů?? Neřízená střela,ale v tom nejlepším smyslu slova...prostě boží

Poděkujte uživateli L3117JUsimonab.
Recenzováno: 4. října 2020

Byli jsme na unikovce Opus Magnum. Bylo to skvělé, hodně zajímavé úkoly a perfektní realizace. Prof. Jana je naprosto úžasná

Poděkujte uživateli anastazia_S-A.
Recenzováno: 3. října 2020

Skvěle strávený večer s profesorkou Janů v podání uvaděčky Míši. Člověk se tak bavil, že ten čas utekl jak nic. Doporučuji všem. Byla to moje první únikovka a dojem z ní byl excelentní :)

Díky, všem doporučuji.

Poděkujte uživateli KuBassW.