The Chamber
Č. 2 z 358 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Dům duchů

Super. Byli jsme v Ostravě a doporučuji. Skvěle jsme si to užili. A veliké díky roammasterovi... přečíst další informace

Recenzováno: před 5 dny
E2926DKmichals
Neuvěřitelný zážitek!

Letos jsme navštívili THE CHAMBER rovnou dvakrát! Nejprve jsme byli na únikové hře: Dům duchů a... přečíst další informace

Recenzováno: 29. října 2020
raduskat2020

Recenzováno: 5. října 2020

Naprosto úžasné. Předčilo mé očekávání. Hra nás úplně pohltila. Ideální pro rodinu s dětmi. Určitě přijdeme zas.Profesor Antonio byl skvělý!!!!

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli Jana M.
Recenzováno: 5. října 2020

S kamarády a jejich synem jsme navštívili hru - Wonderland, ze které jsme byli nadšeni a to hned z několika důvodů:
1) naše room mastryně Eliška, byla herecky skvělá a vzhledem k tomu, že vás touto hrou provází po celou dobu, byl zásadní její cit na to, kdy do našeho jednání vstoupit. Jedním slovem: BRAVO!!! (Podle našich zkušeností jinde, je tohle občas problém)
2) interiér byl propracovaný a věru pohádkový, navíc tato hra skvěle pracuje s prostorem a jeho přeměnou.
3) úkoly nás bavili, protože vyžadovali notnou dávku fantazie a důvtipu, rozhodně se nejednalo jen o takové to klasické: "Vymysli kód, ať otevřeš zámek, aby ses dostal k návodu, jak vymyslet kód, abys otevřel další zámek."
Závěrem nezbývá než dát plný počet hvězd a doporučit návštěvu i s dětmi, rozhodně si to užijete.

Poděkujte uživateli michal_vlk.
Recenzováno: 5. října 2020

Úžasná únikovka vhodná hlavně pro děti cca od 8-mi let, plná skvělých a nápaditých úkolů, velmi zábavná, ideální pro rodiny s dětmi nebo jako oslava narozenin pro více dětí s jedním dospělým doprovodem. Plná světel, tonů, hudby, opravdu připomíná říši divů. Člověk i dítě odchází pln dojmů a skvělého pocitu z využitého času a splněných úkolů. Asi nejlepší únikovnka ze všech 15-ti, které jsme vyzkoušeli všude možně. Velmi doporučujeme. Skvělý room master nám byla slečna Eliška. Skvělé ! :)

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli kralovnaperlam.
Recenzováno: 4. října 2020

Unikovka Opus magnum, naprosto super odvedení od reality, cestování časem, zapojení mozkových závitů, vše se povedlo na jedničku pod vedením Porf. Michaeli.
Díky.

Poděkujte uživateli L9453QOmartin_.
Recenzováno: 4. října 2020

Naše již třetí únikovka od The Chamber a opět výborná a zase úplně jiná. Skvělé a neokoukané šifry, technicky vymakané, žádné zámečky a fantastické interiéry. Za nás top pražských únikovek. Už aby přibyla nějaká další :-))). A samozřejmě skvělá profesorka Lucka Z., která nás naladila na hru a sama "hrála"skvěle. Děkujeme.

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli Gabriela M.