The Chamber
Č. 2 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Dům duchů

Super. Byli jsme v Ostravě a doporučuji. Skvěle jsme si to užili. A veliké díky roammasterovi... přečíst další informace

Recenzováno: před 2 dny
E2926DKmichals
Neuvěřitelný zážitek!

Letos jsme navštívili THE CHAMBER rovnou dvakrát! Nejprve jsme byli na únikové hře: Dům duchů a... přečíst další informace

raduskat2020

Recenzováno: 7. října 2020 prostřednictvím mobilu

Velmi pohodová hra s mnoha barevnými úkoly, skvěle jsme se pobavili a to i hlavně díky skvělé kočičce. Tak ještě jednou díky Jonáši.

Poděkujte uživateli marketak848.
Recenzováno: 7. října 2020

Pěkná promyšlená hra. Eliška nám nepovídala velmi chytře. Nejvíc nás dostal převlek králíka. Doporučujeme.

Poděkujte uživateli miroslavh317.
Recenzováno: 6. října 2020

Minulý týden jsme navštívili únikovou hru Opus Magnum v The Chamber. Byl to opravdu skvělý zážitek. Oproti jiným únikovkám je tohle unikátní vtáhnutím do děje prostřednictvím roommastera, který si zde zahraje na trochu bláznivého profesora Janů. My jsme měli to štěstí, že jsme natrefili na roommastera prof. Máru, který byl skvělý a ani na chvíli nevypadl z role. Jeho poznámky typu: "Máte pravdu kolegyně, vy jste se na hodinu připravovala.", vás prostě budou bavit. Všem vřele doporučujeme navštívit. Opravdu to stojí za to. A díky...

Poděkujte uživateli 396kristynak.
Recenzováno: 5. října 2020

Naprosto úžasné. Předčilo mé očekávání. Hra nás úplně pohltila. Ideální pro rodinu s dětmi. Určitě přijdeme zas.Profesor Antonio byl skvělý!!!!

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli Jana M.
Recenzováno: 5. října 2020

S kamarády a jejich synem jsme navštívili hru - Wonderland, ze které jsme byli nadšeni a to hned z několika důvodů:
1) naše room mastryně Eliška, byla herecky skvělá a vzhledem k tomu, že vás touto hrou provází po celou dobu, byl zásadní její cit na to, kdy do našeho jednání vstoupit. Jedním slovem: BRAVO!!! (Podle našich zkušeností jinde, je tohle občas problém)
2) interiér byl propracovaný a věru pohádkový, navíc tato hra skvěle pracuje s prostorem a jeho přeměnou.
3) úkoly nás bavili, protože vyžadovali notnou dávku fantazie a důvtipu, rozhodně se nejednalo jen o takové to klasické: "Vymysli kód, ať otevřeš zámek, aby ses dostal k návodu, jak vymyslet kód, abys otevřel další zámek."
Závěrem nezbývá než dát plný počet hvězd a doporučit návštěvu i s dětmi, rozhodně si to užijete.

Poděkujte uživateli michal_vlk.