The Chamber
Opus Magnum

Hru Opus Magnum jsme si moc užili, přenesli jsme se do úplně jiného světa díky skvěle vybaveným... přečíst další informace

Recenzováno: 21. prosince 2020
725eli_kaf
Opus Magnum

Naše první únikovka - a byla boží! Zábavná, s parádním vybavením a především - skvělá díky přístupu... přečíst další informace

Recenzováno: 20. prosince 2020
159kl_raa

Recenzováno: 11. října 2020

Skvělá únikovka plná barev, světel, a kouzel. Prostředí okamžitě vtáhne člověka do pohádkové říše a úkoly jsou velmi zábavné, a to i díky kočičce, která umí perfektně navést a vylepšit tak celkový zážitek. Jonáš byl jako náš průvodce naprosto skvělý a hru jsme si moc užili.

Poděkujte uživateli 551betya.
Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Úžasná hra a úžasný roomaster Antonio. Vše nám krásně a pochopitelně vysvětlil. Hlavně Opus Magnum byla naše úplně první úniková hra a byly jsme naprosto nadšený. Když jsme si nebyly jistý a zasekli jsme se s něčím, tak nám krásně roomaster nápověděl a mohli jsme pokračovat dál. ❤️

Poděkujte uživateli andreacZ4313XT.
Recenzováno: 7. října 2020

Poslední hra od The Chamber, která nám chyběla nezklamala. Jonáš se skvěle vžil do všech rolí, které měl a i díky němu jsme si hru velmi užili. Těšíme se na nové hry.

Poděkujte uživateli 844pepav.
Recenzováno: 7. října 2020 prostřednictvím mobilu

Velmi pohodová hra s mnoha barevnými úkoly, skvěle jsme se pobavili a to i hlavně díky skvělé kočičce. Tak ještě jednou díky Jonáši.

Poděkujte uživateli marketak848.
Recenzováno: 7. října 2020

Pěkná promyšlená hra. Eliška nám nepovídala velmi chytře. Nejvíc nás dostal převlek králíka. Doporučujeme.

Poděkujte uživateli miroslavh317.