The Chamber
Č. 2 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Neuvěřitelný zážitek!

Letos jsme navštívili THE CHAMBER rovnou dvakrát! Nejprve jsme byli na únikové hře: Dům duchů a... přečíst další informace

raduskat2020
Wonderland

Výborná unikovka, v jejímž názvu děti nejspíš velice rychle zapomněli na slovo "hra". Úkoly jsou... přečíst další informace

Recenzováno: 18. října 2020
OndraKaj

Recenzováno: 15. října 2020 prostřednictvím mobilu

Ze hry jsme byli nadseni. Únikovek jsme zkusili už několik, ale The Chamber má vždycky něco trochu navíc. V této hře Opus Magnum byla skvělá mysteriózní až magická atmosféra a nádherné prostředí. Roomaster prof. Mára předvedl výkon na jedničku. Těšíme se na další hru!

Poděkujte uživateli urbanovanatalie.
Recenzováno: 11. října 2020

Únikovka - Dům duchů 2.... pár slov “ mazec, pecka, bomba, nejvíc nejlepší hororová hra: veliké poděkování naši spáse “poštolce alias Aničce a Vinci. Vinc byl dle nás trochu superman. Bezvadný od začátku až do konce. Tuhle hru je potřeba nutně zažít. Díky a těšíme se na další

Poděkujte uživateli L6972HLpetras.
Recenzováno: 11. října 2020

Skvělá únikovka plná barev, světel, a kouzel. Prostředí okamžitě vtáhne člověka do pohádkové říše a úkoly jsou velmi zábavné, a to i díky kočičce, která umí perfektně navést a vylepšit tak celkový zážitek. Jonáš byl jako náš průvodce naprosto skvělý a hru jsme si moc užili.

Poděkujte uživateli 551betya.
Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Úžasná hra a úžasný roomaster Antonio. Vše nám krásně a pochopitelně vysvětlil. Hlavně Opus Magnum byla naše úplně první úniková hra a byly jsme naprosto nadšený. Když jsme si nebyly jistý a zasekli jsme se s něčím, tak nám krásně roomaster nápověděl a mohli jsme pokračovat dál. ❤️

Poděkujte uživateli andreacZ4313XT.
Recenzováno: 7. října 2020

Poslední hra od The Chamber, která nám chyběla nezklamala. Jonáš se skvěle vžil do všech rolí, které měl a i díky němu jsme si hru velmi užili. Těšíme se na nové hry.

Poděkujte uživateli 844pepav.