“Nudle a polévka jedna báseň”
Recenze Harmonie

Harmonie
Č. 1 983 z 6 037 Restaurace v Praze
Kuchyně: Čínská
Okolí: Praha 3
Okolí: Praha 3
Recenzováno: 24. května 2017

Zase jsem se nezklamal,když jsem přijal pozváni na malý oběd s přáteli,doporučuji i když je to nepatrně pikantní, to mi dává energii do života...

Poděkujte uživateli Radek P.

Recenzováno: 7. března 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělá, rodinná, známá a levná vietnamská restaurace v centru Žižkova. Restaurace se nachází mezi zastávkami Lipanská a Husinecká a nabízí velké množství vietnamských dobrot. Ceny se pohybují od 70,- Kč a to i s přílohou. Výborné nudle, skvělá rýže a maso jedna báseň :-) A rychlost? Ať si jídlo objednate s sebou nebo si ho vychutnáte uvnitř, tak déle jak 10 minut čekat rozhodně nebudete :-) Máte hlad a máte rádi "čínu"? Není proč váhat.

Poděkujte uživateli Michael P.
Recenzováno: 17. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Tuto rodinnou "čínu" navštěvuji několik let a vaří stále stejně dobře, velké porce a ceny jsou zde opravdu lidové. Jediné, co bych vytkl je prostředí, které by mohlo vypadat lépe a určitě je zde co vylepšovat i s toaletami. Otevřeno je denně po celý den. Lze platit kartou. Doporučuji pro rychlý oběd nebo večeři.

Poděkujte uživateli Martin K.
Recenzováno: 27. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Stále drží standard. Dlouhodobě. V pohodě, jídlo, rychlost, obsluha. Myslím, že zvětšili porce. Nabízí Wi-Fi.

Poděkujte uživateli Nadi H.
Recenzováno: 26. října 2015

Pomerne levna cinska restaurace, kde vam jidlo s sebou pripravi prakticky okamzite. Primo v restauraci jsem nikdy nejedla, ale casto si jidlo odnasim domu a vzdy si pochutnam. Porce jsou obrovske!

Poděkujte uživateli radkaaa1.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Harmonie, si také prohlíželi

Už jste navštívili Harmonie? Sdílejte své zkušenosti!