KU Club & Bar

Recenzováno: 7. dubna 2017
olgakH5942UT
Praha, Česká republika

Recenzováno: 23. dubna 2017

Výborný podnik v srdci Prahy, kde míchají parádní drinky a hraje skvělá muzika. Žádná masovka, spíš menší klub, kde se jde vždycky seznámit s novýma lidma.

Datum zážitku: duben 2017
Poděkujte uživateli Jan_Kaska.
kubar, Manager v zařízení KU Club & Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. dubna 2017

Dobry den Jane,

Recenzováno: 7. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Zvláštní design ,hlasitě , a sprostá obsluha (paní co pracovala noc 7-8 dubnu 2017), rozlila cognac, vždy byli špinavé stoly a ta paní byla drzá. Nedoporučuju

Datum zážitku: duben 2017
Poděkujte uživateli olgakH5942UT.
Recenzováno: 12. března 2017

Výborná lokalita, snadná dostupnost, ochotný personál, vynikající drinky, skvělé prostředí!!
Určitě se s přáteli vrátíme :)

Datum zážitku: březen 2017
Poděkujte uživateli petra_jan19.
kubar, Manager v zařízení KU Club & Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. března 2017

Dobry den,

Recenzováno: 11. března 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělá obsluha, drinky, prostredi, proste super podnik!
Nejlepší úterní párty, co jsem zažila. Asi sem budu chodit každé utery ;)

Datum zážitku: březen 2017
Poděkujte uživateli Bezulina.

Dobry den ,

Recenzováno: 8. ledna 2017

V podniku vládne totální chaos. Plánovali jsme do podniku zavítat se skupinkou 20 lidí. Rezervaci jsem udělala přes internetový portál a dále chtěla domluvit detaily telefonicky. Volala jsem snad čtyřikrát, nicméně telefon nikdo nebral a ani nezavolal zpět. Potvrzení rezervace jsem obdržela e-mailem, tak jsem nadále komunikovala s manažerem panem Muroněm přes e-mail. Pan Muroň mi rezervaci mailem ještě dvakrát potvrdil a přislíbil zajištění dostatku místa pro 20 osob. Nicméně když jsme do klubu přišli, o rezervaci nikdo nic nevěděl. V podniku bylo ještě docela prázdno, tak jsme tak nějak usadili, ale bohužel už ne pohromadě jako skupina. Vrcholem večera však bylo, že kuchyně, kterou inzerují na internetových stránkách je zavřená a v podniku se nadále již vůbec nevaří a objednat si jídlo do podniku nám neumožnili. S kuchyní jsme počítali a chtěli se v podniku před oslavou najíst, takže jsme se museli přemístit jinam a asi si dokážete představit, že najít v sobotu 9 večer v centru Prahy podnik s místem pro 20 lidí není úplně ideální. I přes komplikace v podniku KU jsme si večer užili jinde, nicméně za komplikace, které nám podnik svou totální dezorganizací způsobil musím podnik hodnotit zcela negativně. Chudáci servírky, které to pak od hostů odskáčou. A to jsem se ještě nezmínila o arogantním chování jednoho člena personálu, kterého jsme po příchodu potkali dole u šaten a snažili se s ním situaci řešit.

Datum zážitku: leden 2017
2  Poděkujte uživateli ayestheni.