Peach Pit
Č. 141 z 775 zařízení v kategorii Noční život – Praha
Super zábava

Podnik jsme objevili náhodou a jsme moc rádi..bylo to super zakončení večera..nebo spíš skoro rána... přečíst další informace

Recenzováno: 11. prosince 2019
13svk
Spokojen

Maximální spokojenost 🍷😀 1️⃣ Moc se mi tam líbilo. Nemám co vytknout. Doporučuji všem 🍷🍸🍹🥂🥃🥤

Recenzováno: 10. prosince 2019
adamo308
Praha, Česká republika

Recenzováno: 7. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Misto je prijemne a klidne , prijemny a vztricny personal. Dlouha otviraci doba. Na Prahu 2 nizke a prijemne ceny. Jedine minus jsou panske zachody ktere jsou velice male a stisnene.

Poděkujte uživateli GGPcoleman.
Recenzováno: 17. února 2019

Stejné jméno měla restaurace v kdysi populárním seriálu Beverly Hills 90210. Zde se jedná koktejl bar s vždy příjemnou obsluhou v dobré poloze na Vinohradech. Rád si zde dávám výbornou B52. Součástí baru, který je v době mých návštěv většinou plně obsazen, je i jukebox, kde si hosté mohou zvolit za pár korun písničky k zahrání. Dost často této možnosti i využívají.

Datum zážitku: únor 2019
1  Poděkujte uživateli rbbrno.
Recenzováno: 19. prosince 2016

V Peach Pitu jsme oslavovali poslední pátek ... obsluha byla velmi milá a ochotná. Cena alkoholu byla na Pražské poměry nízká. Jediné co, tak prostory jsou dost malé, ale za to útulné a ideální pro firemní večírky.

Datum zážitku: prosinec 2016
Poděkujte uživateli tom_tes10.