Prague Beer Museum

Recenzováno: 12. června 2017
TerezaHudec22
Praha, Česká republika

Recenzováno: 1. prosince 2019

Opravdu velký výběr piv, navíc je možné si vybrat i z šesti degustačních setů, což je naprosto ideální start a pak se dá pokračovat v tom "nejlepším" :) V zadní místnosti byla trochu tma, ale úsměv sympatické a příjemné servírky vidět byl, takže dobrý :D

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Duch217.
Recenzováno: 27. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Výborna obsluha barmana Erika, odborník, příjemný člověk,skvěle poradil ve výběru piva, nej nej něj Charlotte a Vojta

Datum zážitku: leden 2019
1  Poděkujte uživateli Vocha.
Recenzováno: 19. června 2018

Velký výběr piv různých druhů, zvláště z menších a méně známých pivovarů. Na rozjezd pětice skleniček s výběrem piv, a pak hurá do těch, co nejvíc chutnala - Matuška, Lucky Bastard, nebo Merlin? V zimě si v pátek udělejte rezervaci, ale mimo zimní hospodskou sezónu si sednete vždy. Jídlo nehodnotím, atrakcí je pivo a jídlo je "něco k němu". Obsluha byla vždy rychlá, i když k "cosy" prostředí má daleko. Spokojenost!

Datum zážitku: květen 2018
Poděkujte uživateli pave1sta.
Recenzováno: 12. června 2017

Je sice pravda, že jsme zde nejedli, ale zastavili jsme se při cestě kolem alespoň na jedno. Vyzkoušeli jsme Chotěboř, Porter a známý Cider. Vše bylo v pořádku, obsluha příjemná a rychlá, prostředí zajímavé, určitě když máte více času, je fajnvyzkoušet různá piva, každé je opravdu úplně jiné. Zahrádka venku je taky hezky vymyšlená, vnitřní prostory jsou prostorné.

Datum zážitku: červen 2017
Poděkujte uživateli TerezaHudec22.
Recenzováno: 5. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Uznávám relativně dobrou kuchyni a nápad s množstvím piv na ochutnání je super. Nicméně obsluha nám zážitek skutečně hodně pokazila. Tohle zkrátka ne!

Datum zážitku: srpen 2016
1  Poděkujte uživateli Tomáš H.