Nová Budova Národního Muzea
Jak žili Keltové

Recenzováno: 11. listopadu 2019
stastkova
Výstavy

Návštěva z vnukem byly super. Krásně udělaná výstava archa Noemova byla parádní - pro děti hodně... přečíst další informace

Recenzováno: 5. ledna 2019
1965-JK
Kladno, Česká republika

Recenzováno: 11. listopadu 2019

Tři šesté třídy byly v rámci výuky dějepisu na komentované prohlídce výstavy o Keltech. Závěrem si žáci v dílně nadšeně vyzkoušeli jak pracovat s hmotnými prameny. Akci hodnotí vyučující i žáci velmi kladně. Zajímavé bylo i sledovat různý (ale pozitivní) přístup lektorek k výkladu.Nezbývá než poděkovat.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli stastkova.
Recenzováno: 7. listopadu 2019

Výstava byla úžasná, dětem se komentovaný program velice líbil. Slečna, která nás doprovázela, měla příjemný projev a dětské diváky uměla zaujmout. Dále se nám líbil koutek s kostýmy, hračkami, ale třeba i část výstavy upravená pro nevidomé návštěvníky. Více takových výstav, které mohu se svými žáky navštívit. Děkuji Benešová Zuzana

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli benesovazuzana.
Recenzováno: 10. února 2019

Máme nově opravené Národní muzeum a stojí za to se na něj podívat. Dnes chci psát o Nové budově Národního muzea. Čas od času navštívím jeho výstavy a expozice. Nyní jsem zde s rodinou navštívil výstavu o Keltech, kteří žili na našem území cca 600 - 100 let před naším letopočtem a v horním patře budovy samozřejmě archu Noemovu, protože jsme měli s sebou děti, které se těšily na zvířátka. Byli jsme zastoupeni ve 3 generacích a krásně jsme si všichni užili výstavu. Přijďte se podívat a nezapomeňte se zastavit na občerstvení v bistru/cukrárně v přízemí. DOPORUČUJi.

Datum zážitku: únor 2019
Poděkujte uživateli zdenek2013.
Recenzováno: 5. ledna 2019

Návštěva z vnukem byly super. Krásně udělaná výstava archa Noemova byla parádní - pro děti hodně poučná.

Datum zážitku: prosinec 2018
Poděkujte uživateli 1965-JK.
Recenzováno: 2. června 2017 prostřednictvím mobilu

Myslím,že se jim to docela podařilo,i kdyz to trvalo dosti dlouho...doporucuji tedy, aby jste všichni navštívili toto populární místo našeho hlavního města...

Datum zážitku: červen 2017
Poděkujte uživateli Radek P.