“Doporučení nezklamalo !!!”

Kuchyně: Indická
Možnosti stravování: Donáška
Možnosti stravování: Donáška
Recenzováno: 4. února 2018

Mám ráda indickou kuchyni, a musím konstatovat, že tato v Dolních Počernicích je autentická a nejlepší indická kuchyně v Praze! Naprosto skvělé jídlo, perfektní, usměvavý a milý personál a příjemné prostředí. Do restaurace jsme se vydali z druhého konce Prahy na doporučení známých, a po předchozím prostudování recenzí, a naprosto nás kuchyně této restaurace uchvátila. Vřele doporučujeme!!!

Poděkujte uživateli Inel10.

Recenzováno: 29. ledna 2018

Tato restaurace nám byla doporučena kamarády a návštěvy jsme rozhodně nelitovali. Příjemné místo (i lokalita - hned naproti vchodu do počernického parku), vynikající jídlo od předkrmů až po dezerty, milá obsluha. Rozhodně ji můžeme doporučit dále.

Poděkujte uživateli igracek.
Recenzováno: 21. ledna 2018

Dolní Pocernice je krásná lokalita blízko parku a krásné přírody. Indická restaurace je opravdu indická s výborným jídlem a milým personálem . Doporučuji !

Poděkujte uživateli Iva L.
Recenzováno: 6. ledna 2018

Restaurace mi byla doporučena známými, od té doby navštěvuji pravidelně s celou rodinou. Jen chvála!

Poděkujte uživateli Patrik K.
Recenzováno: 2. ledna 2018

Tuto restauraci nám doporučili známí a rozhodně této zkušenosti nelitujeme. Rodinný oběd se vydařil, každý z nás si dal jídlo dle vlastní chuti a nakonec jsme v duchu východních tradic všichni ochutnávali všechno. Výsledek - výborné....
... tedy až snad na jednu drobnost, pálivé jídlo nezasvěceného opravdu pálí a přímo pekelně :)

Poděkujte uživateli Dan K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Rang De Basanti. Indian Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Rang De Basanti. Indian Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!