Objednávka občerstvení

tento dopravce vás zaveze tam, kam potřebujete, pak záleží na stevardce, zda vám přinese objednávku... přečíst další informace

234mareko
Nejdražší dopravce

- nejdražší dopravce v ČR (i se slevami) - žádné jiné výhody navíc za vyšší cenu jízdného - když... přečíst další informace

Recenzováno: 6. července 2020
88_yogitraveler
Česká republika

Recenzováno: 14. listopadu 2019

Pokud chcete přijít o peníze tak si kupte jízdenku přes Leo express.
Koupili jsme si s pritelkyni jízdenky, bohužel pár dní na to jsme je museli stornovat protože plánovaná akce se zrušila. Když jsme zavolali na infolinku že jízdenky stornujeme a že chceme vrátit peníze tak operátorka odvětila že nám žádné peníze nevrátí. Takto se vydělává. Vážně hnus.

Datum zážitku: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli Jana K.
Recenzováno: 11. listopadu 2019

Cesta Praha - Zlín a zpět, třída premium, skvělý zážitek, velké pohodlí, profesionální přistup personálu.
V Přerově čekal minibus do Zlína s úžasně ochotným panem řidičem.

Datum zážitku: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli handulka42.
Recenzováno: 7. listopadu 2019

Naprosto tristní. Hodinové zpoždění. Na otázku, jaký je důvod zpoždění mi stévardka řekla, že výluková činnost. Žádní další dopravci jedoucí tu samou trasu v obdobný čas (ČD, regiojet; Olomouc-Praha 11:17) však zpoždění neměli, nebo pouze minimální. Účelové zdůvodnění, zřejmě, aby nemuseli vracet peníze. Po nastoupení mi bylo oznámeno, že jim došlo téměř veškeré jídlo, což bylo po hodinovém čekání na vlak obzvlášť příjemné. Poměr služeb-cena směšný. Leo expres však dostane peníze od státu, tak co se snažit.

Poděkujte uživateli 882natyn.
Recenzováno: 7. listopadu 2019

Po asi 20000km si nemohu stěžovat. Navíc nedávno snížili ještě ceny o 1/2!!! Takže jsem zrušil všechny jízdenky do Economy a za podobnou cenu jezdím v Businessu (149-159kc za 180km) Za tuto cenu sedíte u RJ v Low Coast.
Za tyto ceny se dá cestovat i při nákupu týden dopředu. Kromě víkendu a státních svátků. Dynamické ceny jsou super. Kdo jede naposledni chvíli ať si připlatí a kdo plánuje dopředu/přispusobi čas odjezdu. Ten jede díky tomu za podnakladovou cenu. To je přeci fér! Navíc bezplatne rušení lístků. Taky si kupují někdy víc lístků a až posléze se rozhodnu kdy pocestuji.

Pro vyšší je v economy dost málo místa na nohy to je pravda . Tak si kupte sedadlo 54 a nebo dvě místa;-)

V businessu oceňuji sedadla pro jednoho. Více prostoru. Dva nápoje a svačina často v ceně celého lístků :-)

Jediné co se mi u Leoexpress nelíbilo bylo nedodržování sezení na zakoupených místech. Na nočních vlacích ze SK si každý spí kde se mu zachce. To vyřešil nákup 54 a teď businesu ;-)

Poděkujte uživateli TttOMOOOOOoooo.
Recenzováno: 29. října 2019

Při včasné rezervaci cestujeme v Business nebo Premium za cenu 1 tř. ČD, což je nesrovnatelné. Vzorná a ochotná obsluha. Výše popsané třídy poskytují spoustu místa a pohodlí. Souprava tichá, jízda pohodlná, zcela jistě pohodlnější, než cestování po legendární D1 nebo "rychlíkem" ČD. Sleva 10% přes Smile Club je příjemný bonus. Třída Economy je ovšem katastrofální, co se týče pohodlí i prostoru. Ale i tam se najdou dobrá místa. Rozhodující je včasná rezervace, cestovat na poslední chvíli lze ČD.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Karlos_1111.