“Skvely hotel, slaba restaurace!”

Spices Restaurant & Bar
Okolí: Malá Strana
Popis: Restaurace a bar Spices nacházející se na malebné Malé Straně nabízí nápaditý výběr lahodných asijských pokrmů a koktejlů, na které se vám budou doslova sbíhat sliny. V prostředí restaurace Spices s nádherným renesančním klenutým stropem a soudobým designem, které je stejně inspirativní jako menu, mají šéfkuchař Zdeněk Křížek a jeho zástupce Ordřej Hutník dokonalé zázemí pro svoji výjimečnou kuchyni. Díky doplnění historické struktury tohoto bývalého kláštera ze 14. století nádhernými moderními detaily reprezentuje design restaurace Spices harmonické vyvážení kultur a odráží jak minulost a přítomnost města, tak asijské kořeny hotelu Mandarin Oriental. V kombinaci se skvělým kulinářským konceptem je restaurace Spices vycházející hvězdou pražského restauratérského nebe, která láká jak hotelové hosty, tak místní klientelu. Bar Spices, podává vedle široké nabídky vín, piva a nealkoholických nápojů také širokou škálu originálních asijských i klasických koktejlů.
Recenzováno: 21. září 2018

Byli jsme v hotelu ubytovani 3 noci. Skvely personal, vse ciste a krasne. Restaurace bohuzel zklamala nase ocekavani. Jidlo bez chuti, zvlastni kombinace pokrmu. Moc asijake nam neco nepripadalo, ani servis jidla nas vubec nezaujal. Mame radi asijske restaurace a v Praze jsou dle naseho nazoru vyrazne lepsi. Jinak prostredi uzasne!

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Adel A.

Recenzováno: 10. dubna 2018

Kouzelné prostředí malostranského hotelu Mandarin Oriental, velice přívětivá a ochotná obsluha, naprosto vynikající menu.
Ceny tomu samozřejmě odpovídající.

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Daniel S.
MO_Prague, Manager v zařízení Spices Restaurant & Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. května 2018

Milý pane Danieli,

děkuji Vám, že jste se podělil o Vaše pozitivní dojmy z
návštěvy Spices restaurace a baru s TripAdvisor komunitou.

Velice děkuji za to, že jste k nám znovu zavítali. Jsme velmi rádi,
že naše menu hodnotíte jako vynikající. Rád slyším, že se
se vám líbí prostředí restaurace a hotelu. Profesionální servis je
pro nás samozřejmostí a jsme velmi rádi, že hodnotíte přístup
mých kolegů jako velice přívětý a ochotný.

Děkujeme za vaše slova a doporučení, moc si toho vážíme!

Těšíme se na vás brzy na viděnou ve Spices!

S pozdravem,
Pavel Winter
F&B Operations Manager

Recenzováno: 18. března 2018

Návštěvu restaurace jsem dostal od manželky k narozeninám a dárek to byl skvělý. Nádherné prostředí, skvělá obsluha, super jídlo. Nádherná prezentace na talíři, propojení chutí. Návštěvu doporučujeme všem, kteří mají rádi asijskou kuchyni.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli 939petrb.
MO_Prague, Manager v zařízení Spices Restaurant & Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. června 2018

Milý pane Petře,

děkuji Vám, že jste se podělil o Vaše pozitivní dojmy z
návštěvy Spices restaurace a baru s TripAdvisor komunitou.

Děkujeme vám za to, že jste k nám zavítali a oslavili vaše narozeniny.
Jsme velmi rádi, že hodnotíte naši kuchyni a prezentaci jídel
jako vynikající. Rád slyším, že se vám líbí moderní prostředí restaurace.
Profesionální servis je pro nás samozřejmostí a jsme velmi rádi,
že hodnotíte přístup mých kolegů jako skvělý. Děkujeme za
vaše doporučení, moc si toho vážíme!

Těšíme se na vás brzy na viděnou ve Spices!

S pozdravem,
Pavel Winter
F&B Operations Manager

Recenzováno: 14. března 2018

Naše oblíbená restaurace Spices změnila kuchaře a s ním i menu...bohužel jsme byli zklamaní, protože jídlo rozhodně nedosáhlo kvality menu původního. Menu je sestavené "moderně", obsahuje pouze ingredience, ze kterých se skládá, takže nevíte, co Vás očekává...to může být zajímavé, ale oproti původnímu neobsahuje označení co je ostré a co nikoliv, je třeba se na každý pokrm dotázat. Amuse-bouche - chobotnice byla gumová a nechutnala čerstvě, sushi bylo výborné jako vždy, tam není co vytknout, ale druhý chod nás zklamal. V menu chybí oblíbená tikka masala, kterou Vám ale prý nakonec udělají na vyžádání (což jsme se dozvěděli až po jídle). Jídlo je krásně servírováno, ale chuť postrádá jakési pozadí, které bylo u původních pokrmů. Mrzí nás to, protože to byla naše nejoblíbenější asijská restaurace...nyní se vrátíme do Sasazu.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Marcel K.
Recenzováno: 20. února 2018

Podnik jsme navštívili v rámci Grand Restaurant Festivalu. Měli jsme trochu obavu, aby to nebylo ošizené, jak to často při takových nabídkách bývá zvykem, ale nakonec bylo vše na jedničku.

Po vstupu do restaurace nás dovedli k našemu stolu a dostali jsem z rukou číšníka vlhký ručník k utření rukou a následně prostírání do klína. Někomu taková péče nemusí být příjemná, ale my jsme s tím problém neměli . Obsluha byla dokonalá po celý večer.

Pak začala prezentace jednotlivých chodů, které nám byly podrobně představeny a vysvětleno použité párování s nápoji. Jako první to byly dva předkrmy. Rybí koláčky a tandoori kuřecí špízy. Oboje bylo vynikající, hlavně kuřecí maso bylo skvěle ochucené a šťavnaté.

Po té přišly na řadu hlavní chody. Hovězí Massaman kari a mořský vlk s rybím kari. Oboje velmi dobré, mořský vlk navíc s úžasnou krustičkou. Zlatým hřebem na závěr byl vynikající dezert Gulab Jamun.

Pokud chcete ochutnat luxusní asijskou kuchyni, je Spices Restaurant and Bar pravá volba.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli tony_z_plzne.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Spices Restaurant & Bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili Spices Restaurant & Bar? Sdílejte své zkušenosti!