“Pravidelná čtvrteční káva a dortík”

Prague Chocolate Café & bistro
Č. 31 z 181 Dezerty v Praze
Kuchyně: Belgická, Česká
Okolí: Hradčany a Letná
Popis: Pleasant cozy place located in magic part of the old Prague - Mala Strana. * pleasant service * vegetariand and vegan menu * quality coffee from Czech roaster * really great homemade cakes!! :) * sitting outside in beautiful surrounding of old prague Good place fo couples, groups or just for reading a book.
Recenzováno: 8. dubna 2016

Každý čtvrtek, před lekcí italštiny v nedalekém italském institutu, chodím na capuccino a domácí dortík do Prague Chocolate Café. Obzvlášť doporučit mohu mrkvový dort s ananasem a polevou. Ale i ostatní dorty a snacky jsou velmi dobré. Nechybí ani možnost výběru salátu nebo polévky, pokud nemám chuť na sladké. Obsluha je velmi milá. Káva je také velmi chutná. A voda ke kávě je samozřejmostí což také vítám.

Poděkujte uživateli Jitka V.
Tereza B, Manažer komunikace v zařízení Prague Chocolate Café & bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. dubna 2016

Dobrý den Jitko,

moc nás těší, že se k nám každý čtvrtek vracíte a naše domácí dorty Vám chutnají. Osobně doporučuji náš výborný čokoládový dort :).

Přejeme hodně úspěchů v italštině a děkujeme za krásnou recenzi.

Tereza Bassová
Prague Chocolate Café & Bistro

Recenzováno: 9. ledna 2016 prostřednictvím mobilu

Vice nez krasne misto pro malou zastavku po ceste k Hradu, nebo pd Hradu. Krasne prostredi, dobra cokolada, siroka nabidka, slusne ceny.

Poděkujte uživateli Jindřich N.
Blažena T, Manažer komunikace v zařízení Prague Chocolate Café & bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. ledna 2016

děkujeme za Vaši recenzi i zastávku na cestě. Pokud máte jakýkoli podnět k tomu, co bychom mohli dělat lépe, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Blažena Tošnerová
Pražská čokoláda
blazena.tosnerova@prazskacokolada.cz

Recenzováno: 9. října 2015

Doporučuji ochutnat salát z kozího sýra nebo jeden z nabízených dezertů, stojí to určitě za ochutnání!

Poděkujte uživateli Martin S.
Blažena T, Manažer komunikace v zařízení Prague Chocolate Café & bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. října 2015

Dobrý den Martine,

moc Vám děkujeme za plný počet bodů. Salát s kozím sýrem i naše dezerty patří ke specialitám kuchyně! K salátu navíc servírujeme domácí dressing s medem a dijonskou hořčicí.

Doufáme, že brzy v Bistru na viděnou!

Recenzováno: 8. října 2015

Skvělé saláty, které potěší milovníky dobrého jídla..Suroviny byly čerstvé a salát výborný. Navštívila jsem kavárnu víckrát a dala si i obloženou bagetu, která také nezklamala :-) Kavárna neměla žádnou chybu :-)

Poděkujte uživateli alzbetachro12.

to nás moc těší, že všechno bylo v pořádku a že jste naše stálá zákaznice. Nově jsme teď připravili věrnostní kartičky, kdy každý 5. oběd máte zdarma. V Café & bistru Vás budou jistě informovat.

Děkuji Vám,

Recenzováno: 7. října 2015

Vzhledem k tomu, že je Malá Strana plná typických staročeských restaurací s těžkými jídly, je toto bistro příjemnou a vítanou změnou. Výborné polévky, saláty a domácí zákusky, vše vždy čerstvé a chutné. Příjemný a ochotný personál. Všem můžu jedině doporučit, ráda se sem budu vracet!

Poděkujte uživateli Vendula G.

Dobrý den Vendulo,

věříme, že Vás naše menu vždy zasytí, ale jak píšete, je Vám po něm dobře, zdravě. Nikoli těžko jako z nějakých typicky českých jídel. Děkujeme za Vaši recenzi a budeme se těšit opět na viděnou v Café & bistro.

Prague chocolate Café & bistro

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Prague Chocolate Café & bistro, si také prohlíželi

Už jste navštívili Prague Chocolate Café & bistro? Sdílejte své zkušenosti!