“Nezapomenutelne, proste vynikajici”

Prague Chocolate Café & bistro
Č. 31 z 181 Dezerty v Praze
Kuchyně: Belgická, Česká
Okolí: Hradčany a Letná
Popis: Pleasant cozy place located in magic part of the old Prague - Mala Strana. * pleasant service * vegetariand and vegan menu * quality coffee from Czech roaster * really great homemade cakes!! :) * sitting outside in beautiful surrounding of old prague Good place fo couples, groups or just for reading a book.
Recenzováno: 24. prosince 2016

Uprimne, bechapu, negativni nazory na kavarnu. My jsme meli vyborny a ochotny personal, cena na lokalizaci naprosto v poradku, vyborne domaci zakusky, domaci strudl, vyborna kava, mily a ochotny personal. Musite vyzkouset denni polevku , my jsme meli kulajdu a byla vytecna, nedalo se nic vytknout. Pokud porovnam s jinymi podniky Prahy a i v ostatnich zemich, tato kavarna je vice nez nadprumer za prijemnou cenu.

Poděkujte uživateli Lukas M.
Tereza B, Manažer komunikace v zařízení Prague Chocolate Café & bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. března 2017

Dobrý den Lukáši,

moc Vám děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Těší nás, že jste byl s našimi službami spokojen a pevně doufám, že si k nám najdete cestu i v budoucnu.

Recenzováno: 20. září 2016

Pri nedavne navsteve jsme zavitali s pritelem do kavarny. Cekal nas tam velmi mily a vstricny personal, citili jsme se velmi dobre. Pritel Nemec byl obslouzen v nemeckem jazyce, takze byl velmi spokojen :-)

Poděkujte uživateli elgab22.
Tereza B, Manažer komunikace v zařízení Prague Chocolate Café & bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. října 2016

moc Vám děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, jsme rádi, že jste byli s naším personálem spokojeni a Vaši pochvalu kolegům z kavárny vyřídíme.

Brzy na viděnou v Prague Chocolate Café & Bistro!

Pragu Chocolate Café & Bistro

Recenzováno: 13. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

personál skvělý a jídlo ještě lepší- opravdu PERFEKTNÍ.
Jsem pravidelný návštěvník a vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli Patr1kHor1c.
Tereza B, Manažer komunikace v zařízení Prague Chocolate Café & bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. dubna 2016

to nás moc těší, že nás navštěvujete pravidelně, a že jste s námi spokojen. Vaše recenze nám udělala radost, chválu předáme zaměstnancům Bistra :).

Budeme dělat vše pro to, abychom Vás nezklamali.

Brzy zase na viděnou!

Recenzováno: 8. dubna 2016

Každý čtvrtek, před lekcí italštiny v nedalekém italském institutu, chodím na capuccino a domácí dortík do Prague Chocolate Café. Obzvlášť doporučit mohu mrkvový dort s ananasem a polevou. Ale i ostatní dorty a snacky jsou velmi dobré. Nechybí ani možnost výběru salátu nebo polévky, pokud nemám chuť na sladké. Obsluha je velmi milá. Káva je také velmi chutná. A voda ke kávě je samozřejmostí což také vítám.

Poděkujte uživateli Jitka V.
Tereza B, Manažer komunikace v zařízení Prague Chocolate Café & bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. dubna 2016

Dobrý den Jitko,

moc nás těší, že se k nám každý čtvrtek vracíte a naše domácí dorty Vám chutnají. Osobně doporučuji náš výborný čokoládový dort :).

Přejeme hodně úspěchů v italštině a děkujeme za krásnou recenzi.

Recenzováno: 9. ledna 2016 prostřednictvím mobilu

Vice nez krasne misto pro malou zastavku po ceste k Hradu, nebo pd Hradu. Krasne prostredi, dobra cokolada, siroka nabidka, slusne ceny.

Poděkujte uživateli Jindřich N.
Blažena T, Manažer komunikace v zařízení Prague Chocolate Café & bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. ledna 2016

děkujeme za Vaši recenzi i zastávku na cestě. Pokud máte jakýkoli podnět k tomu, co bychom mohli dělat lépe, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Blažena Tošnerová
Pražská čokoláda
blazena.tosnerova@prazskacokolada.cz

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Prague Chocolate Café & bistro, si také prohlíželi

Už jste navštívili Prague Chocolate Café & bistro? Sdílejte své zkušenosti!