“Ach ta čokoláda!!”

Prague Chocolate Café & bistro
Č. 31 z 154 Dezerty v Praze
Kuchyně: Belgická, Česká
Okolí: Hradčany a Letná
Popis: Pleasant cozy place located in magic part of the old Prague - Mala Strana. * pleasant service * vegetariand and vegan menu * quality coffee from Czech roaster * really great homemade cakes!! :) * sitting outside in beautiful surrounding of old prague Good place fo couples, groups or just for reading a book.
Recenzováno: 28. února 2017

Jako veliký fanoušek horké čokolády jsem se i já rozhodla navštívit tento podnik. Čekala mě tu milá atmosféra(podtržena příjemnou hudbou) a hned po usazení se na mě usmíval sympatický číšník Ondra, který mě obsluhoval celou dobu velmi ochotně. Čokoláda byla luxusní! Určitě se plánuji vrátit!

Poděkujte uživateli Lucíí S.
Tereza B, Manažer komunikace v zařízení Prague Chocolate Café & bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. března 2017

Dobrý den, Lucie,

velmi si vážíme Vaší milé návštěvy i pozitivního hodnocení, které jste zde zanechala.
Vaši chválu rádi kolegovi Ondrovi vzkážeme, bude jistě rád.

Těšíme se na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 13. února 2017

..cestou z Pražského hradu jsme se stavili v této výborné kavárně. Nejlepší horká čokoláda v celé Praze, výborné palačinky a polévka. Obsluha byla nadmíru příjemná a velmi děkujeme speciálně Ondrovi, který se o nás staral.Vřele doporučuji a opět velmi rádi kavárnu navštívíme.

Poděkujte uživateli Jana B.

Dobrý den, Jano,

velmi nás těší, že jste se cestou z Pražského hradu rozhodla zastavit právě u nás. Moc Vám děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a Vaše poděkování Ondrovi vzkážeme.

Recenzováno: 11. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Milá, vstřícná q velmi sikovna obsluha. Výborná káva a jídlo mi také velmi chutnalo. Mohu jen doporučit

Poděkujte uživateli Ondřej S.

Dobrý den, Ondřeji,

moc Vám děkujeme za Vaši milou návštěvu. Těší nás, že jste byl v Prague Chocolate Café @ Bistro spokojen.

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 24. prosince 2016

Uprimne, bechapu, negativni nazory na kavarnu. My jsme meli vyborny a ochotny personal, cena na lokalizaci naprosto v poradku, vyborne domaci zakusky, domaci strudl, vyborna kava, mily a ochotny personal. Musite vyzkouset denni polevku , my jsme meli kulajdu a byla vytecna, nedalo se nic vytknout. Pokud porovnam s jinymi podniky Prahy a i v ostatnich zemich, tato kavarna je vice nez nadprumer za prijemnou cenu.

Poděkujte uživateli Lukas M.
Tereza B, Manažer komunikace v zařízení Prague Chocolate Café & bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. března 2017

Dobrý den Lukáši,

moc Vám děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Těší nás, že jste byl s našimi službami spokojen a pevně doufám, že si k nám najdete cestu i v budoucnu.

S pozdravem,

Recenzováno: 20. září 2016

Pri nedavne navsteve jsme zavitali s pritelem do kavarny. Cekal nas tam velmi mily a vstricny personal, citili jsme se velmi dobre. Pritel Nemec byl obslouzen v nemeckem jazyce, takze byl velmi spokojen :-)

Poděkujte uživateli elgab22.
Tereza B, Manažer komunikace v zařízení Prague Chocolate Café & bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. října 2016

moc Vám děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, jsme rádi, že jste byli s naším personálem spokojeni a Vaši pochvalu kolegům z kavárny vyřídíme.

Brzy na viděnou v Prague Chocolate Café & Bistro!

S pozdravem,

Pragu Chocolate Café & Bistro

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Prague Chocolate Café & bistro, si také prohlíželi

Už jste navštívili Prague Chocolate Café & bistro? Sdílejte své zkušenosti!