“Darek kafe a cokoladovy dortik.”

Prague Chocolate Café & bistro
Č. 31 z 181 Dezerty v Praze
Kuchyně: Belgická, Česká
Okolí: Hradčany a Letná
Popis: Pleasant cozy place located in magic part of the old Prague - Mala Strana. * pleasant service * vegetariand and vegan menu * quality coffee from Czech roaster * really great homemade cakes!! :) * sitting outside in beautiful surrounding of old prague Good place fo couples, groups or just for reading a book.
Recenzováno: 27. srpna 2018

Cafe bistro velmi utulne a příjemná obsluha. Dortik a kava super. Cafe bistro se nachází v Nerudove ulici , pak krásná procházka na hrad s krásným výhledem na Prahu.

Poděkujte uživateli Hana P.

Recenzováno: 3. dubna 2017

navštívili jsme tuto čokolatérii a musíme vše moc pochválit od obsluhy(číšník David) až po vývornou kávu i s latté art a výbornou horkou čokoládu pro děti, výborná byla i domácí mátová limonáda a cheesecake, atmosféra je tam moc příjemná a určitě se zase vrátíme:-)

Poděkujte uživateli JanG3295.
Tereza B, Manažer komunikace v zařízení Prague Chocolate Café & bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. dubna 2017

Dobrý den, Jane,

moc Vám děkujeme za Vaši milou recenzi. Těší nás, že jste byl u nás spokojen. Vaši chválu Davidovi vzkážeme.

Krásný den,

Recenzováno: 28. února 2017

Jako veliký fanoušek horké čokolády jsem se i já rozhodla navštívit tento podnik. Čekala mě tu milá atmosféra(podtržena příjemnou hudbou) a hned po usazení se na mě usmíval sympatický číšník Ondra, který mě obsluhoval celou dobu velmi ochotně. Čokoláda byla luxusní! Určitě se plánuji vrátit!

Poděkujte uživateli Lucíí S.
Tereza B, Manažer komunikace v zařízení Prague Chocolate Café & bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. března 2017

Dobrý den, Lucie,

velmi si vážíme Vaší milé návštěvy i pozitivního hodnocení, které jste zde zanechala.
Vaši chválu rádi kolegovi Ondrovi vzkážeme, bude jistě rád.

Těšíme se na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 13. února 2017

..cestou z Pražského hradu jsme se stavili v této výborné kavárně. Nejlepší horká čokoláda v celé Praze, výborné palačinky a polévka. Obsluha byla nadmíru příjemná a velmi děkujeme speciálně Ondrovi, který se o nás staral.Vřele doporučuji a opět velmi rádi kavárnu navštívíme.

Poděkujte uživateli Jana B.

Dobrý den, Jano,

velmi nás těší, že jste se cestou z Pražského hradu rozhodla zastavit právě u nás. Moc Vám děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a Vaše poděkování Ondrovi vzkážeme.

Recenzováno: 11. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Milá, vstřícná q velmi sikovna obsluha. Výborná káva a jídlo mi také velmi chutnalo. Mohu jen doporučit

Poděkujte uživateli Ondřej S.

Dobrý den, Ondřeji,

moc Vám děkujeme za Vaši milou návštěvu. Těší nás, že jste byl v Prague Chocolate Café @ Bistro spokojen.

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Prague Chocolate Café & Bistro

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Prague Chocolate Café & bistro, si také prohlíželi

Už jste navštívili Prague Chocolate Café & bistro? Sdílejte své zkušenosti!