“Naprosto úžasná vinotéka v magickém srdci staré Prahy”

Wine Bar Vinotéka U Mouřenína
Kuchyně: Vinný bar
Okolí: Malá Strana
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 21. ledna 2018

Tuto skvělou vinotéku jsem objevil úplně náhodou při noční procházce cestou domů.Okouzlila mě příjemnou atmosférou,velmi milou obsluhou,hosty které tu budete pravidelně potkávat a tím se cítit jako doma.Víno jsem si nechal doporučit,chuť která se nedá ani popsat a na které se velmi rád vracím.K vínu plno dobrot........,mohl bych dále psát a chválit,ale myslím je lepší vše ochutnat a nechat se unášet naší krásnou Prahou :-).

Poděkujte uživateli Jiri B.

Recenzováno: 31. října 2015

Skvělá vinotéka, mají zde výborné víno, velmi příjemné prostředí a především neskutečně milý personál.

1  Poděkujte uživateli Denisa M.
Recenzováno: 25. června 2018

Recenzováno: 25. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Recenzováno: 16. února 2018

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Wine Bar Vinotéka U Mouřenína, si také prohlíželi

Už jste navštívili Wine Bar Vinotéka U Mouřenína? Sdílejte své zkušenosti!