“vinikající vína”

Kuchyně: Vinný bar
Okolí: Malá Strana
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 3. října 2018

Dobrá lokalita, vinikající a bohatý výběr vín. Profesionální a znalý personál. Příjemné prostředí. K jídlu chutné drobnůstky. Rozumné ceny na Prahu.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli krizova888.

Recenzováno: 2. října 2018

Proběhla zde naše firemní akce spojená s oslavou narozenin. Nabídka vína velmi dobrá. Jediné co by se dalo vytknout jemožná slabší nabídka chuťovek k vínu.

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli vitekh2017.
Recenzováno: 19. června 2018 prostřednictvím mobilu

Vřele doporučuji. Milá obsluha, skvělý výběr vína, krásné prostředí a dokonce jsme tu zažily i živou hudbu. Jistě se zastavíme znovu.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli milanb550.
Recenzováno: 21. ledna 2018

Tuto skvělou vinotéku jsem objevil úplně náhodou při noční procházce cestou domů.Okouzlila mě příjemnou atmosférou,velmi milou obsluhou,hosty které tu budete pravidelně potkávat a tím se cítit jako doma.Víno jsem si nechal doporučit,chuť která se nedá ani popsat a na které se velmi rád vracím.K vínu plno dobrot........,mohl bych dále psát a chválit,ale myslím je lepší vše ochutnat a nechat se unášet naší krásnou Prahou :-).

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Jiri B.
Recenzováno: 31. října 2015

Skvělá vinotéka, mají zde výborné víno, velmi příjemné prostředí a především neskutečně milý personál.

Datum návštěvy: říjen 2015
1  Poděkujte uživateli Denisa M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Wine Bar Vinotéka U Mouřenína, si také prohlíželi

Už jste navštívili Wine Bar Vinotéka U Mouřenína? Sdílejte své zkušenosti!