“dobré jídlo, otřesná obsluha”

Loft N8 Restaurant and Hookah Lounge
Kuchyně: Mezinárodní
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 1. června 2018

Když přijde člověk do restaurace sám, nutí ho aby si přisedl k cizímu páru (všichni bysme se cítili určitě moc komfortně) i přes to že tam mají prázdný stůl ale ten je pro tři lidi, přeci nebudu takhle plýtvat místem!! celkově sedací buzerace na denním pořádku. Nedejbože když si ve dvou sednete ke stolu pro tři.

Dále - dvakrát se mě snažili natáhnout na lístku, několikrát byli arogantní a to opravdu neměli důvod, to že si člověk objedná, čeká, oni mu donesou pití a až potom oznámí že slibované jídlo vlastně neni je taky klasika..

Jídlo mi tam moc chutná, prostředí líbí, ale ty namyšlence tam opravdu nehodlám trpět.. škoda

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Lenka V.

Recenzováno: 5. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Nejlepší shisha v Praze, velký výběr tabáku. Velmi příjemná atmosféra.Dobra obsluha. Mají tady suprovou kuchýň. Doporučuji

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Julia S.
Recenzováno: 3. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Dobra shisha velkej výběr tabáku dobra a rychla obsluha příjemné posezení.Doporucuju vsem navštívit.

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Artur M.
Recenzováno: 29. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

LOFT je jeden z nejlepších lounge barů v Praze. Restauraci navštěvuji regulárně. Velice chutné jídlo a shisha. Skvělá obsluha. Mohu jenom doporučit :)

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli Oleh P.
Recenzováno: 12. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Navštívila jsem dvakrát a v obou dnech nespokojena. Když jsem byla s přáteli na jidle, jídlo nosili jak se jim to hodilo, nejdřív toast pak polévka, pak těstoviny, sushi azd, nic nepřinesli najednou, pořad jsme na něco čekali. Poté mi přinesli jídlo s ingrediencí, o kterou jsem požádala at vyndaji, ze na ni mám alergii, takže jsem čekala znovu. Podruhé jsme šli na shishu, čekali jsme přes hodinu než nám shishaman vymění uhlíky, vůbec se o nás nikdo nestaral a ani neuměl česky . Rezervaci jsme měli od 20:00 do 22:30 a číšník za námi byl 5x už hodni před skončením, ze nám zachvili konci rezervace, stále koukal na hodinky a nakonec jsme odešli dřív, aby nás znovu nepřišel upozornit, protože to bylo opravdu otravné. Velká nespokojenost s obsluhou, neprijemná, otravná a vůbec se nedomluvi, kdo jde kam a přijdou za vama 3 lidi se stejnou otázkou. Byla jsem bohužel naposled

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli leag862.
Anet S, Владелец v zařízení Loft N8 Restaurant and Hookah Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. listopadu 2017

Dobrý den) děkujeme za Váš feedback. Velice si toho vážíme. Omlováme se za negativní zážitek. Lidský faktor je přítomen vždy a všude a znalost češtiny je určitě jednou z nejdůležitějších věcí. Pracujeme na tom, ale jde to pomalu. Kdybyste nam dala ještě jednu šanci, radi bychom Vás osobně přivitali v naši restauraci,

s pozdravem,
Asia, majitelka

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Loft N8 Restaurant and Hookah Lounge, si také prohlíželi

Už jste navštívili Loft N8 Restaurant and Hookah Lounge? Sdílejte své zkušenosti!