“Obsluha velmi pomalá”

Restaurace U Zajíce
Č. 75 z 382 Káva a čaj v Praze
Kuchyně: Česká, Výčep s pivovarem
Vhodné pro: Místní kuchyně, Barová scéna
Popis: U Zajíce je nová česká restaurace od historického pivovaru ze města Kynšperk nad Ohří. V její kuchyni se vaří to nejlepší, co se u nás vařilo, vaří a bude vařit. Pan Broz (doslova kouzelník s chmelem a sladem), který vyrábí pivo již skoro čtyřicet let, vám zde natočí několik druhů piva značky Kynšperský zajíc. Pan Doležal, který je králem českých kuchařů, vám zde nabídne chody, které si budete chtít bezpochyby objednat ještě jednou. Samozřejmě, že v Praze existuje mnoho míst, kde se můžete dobře najíst a kde si můžete vypít dobré pivo, ale naše restaurace „U zajíce“ má něco navíc. Abyste pochopili proč, musíme se přenést do historie. V restauraci „U zajíce“ se totiž ponoříte nejen do atmosféry starých tradičních pivnic, ale i do kulinářské tradice. A zároveň vás zavedeme do světa hudby, jejích velikánů a jejího dědictví. Restaurace se totiž i podle pražských standardů nachází v jedinečné budově…..
Recenzováno: 30. října 2017

Prostředí restaurace sice působí příjemně, avšak obsluha byla velmi pomalá až neschopná řekl bych - pro menu jsme si po 10minutech čekání museli dojít sami, když už jsme dostali jídlo na stůl, neměli jsme příbor, pro který jsme si opět museli dojít sami a následně dalších několik minut čekat, takže mezitím jídlo bylo studené, což požitek z jídla také zrovna nevylepší. A to všechno přesto, že jsme v restauraci byli téměř jediní. Bohužel veliké zklamání a návštěvu této restaurace rozhodně nedoporučuju.

Poděkujte uživateli Martin B.

Recenzováno: 6. února 2017

Byl jsem zde se skupinou přátel na večírku a líbila se mi členitost restaurace ve sklepení a především výtečné pivo Kynšperk.

Poděkujte uživateli jaroslavprvni.
Kynspersky Z, Менеджер по связям с общественностью v zařízení Restaurace U Zajíce, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. dubna 2017

velice děkujeme Vám za návštěvu a recenzi. Moc nas těší, že se Vám u nás líbilo a chutnalo:)

Moc děkujeme a budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu. Krásný den přeje tým U Zajíce

Recenzováno: 12. srpna 2016

Včera jsme navštívili restauraci v domě U zlatého melounu. Nachází se v krásných gotických sklepeních. Ochutnali jsme pivní set, asi nejvíce nám chutnal 12° polotmavý ležák Kynšperský zajíc, 13° Vídeňský speciál bohužel neměli. Piva jsou nefitrovaná. Obsluha pomalá. Jídlo průměrné. Ale pivo dobré.

Poděkujte uživateli Anive2015.
Kynspersky Z, Управляющий v zařízení Restaurace U Zajíce, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. srpna 2016

Dobrý den Anive2015,
moc děkujeme za Vaši návštěvu, recenzi a velice nás těší, že se Vám u nás chutnalo naše pivo, které vaříme v Kynšperku od roku 1595 podle originální receptury a z nejkvalitnějších surovin.

Moc děkujeme a budeme se těšit na Vaši další návštěvu :)

hezký den za tým U Zajíce

Recenzováno: 20. března 2016 prostřednictvím mobilu

Příjemné posezení, které nenadchne ani neurazí. Jídlo mě zklamalo. Škvarky byly pouze ohřáté, suché a z větší části špek :(

Poděkujte uživateli Nikol B.
Recenzováno: 19. března 2016

Na místě bývalé diskotéky Meloun a v gotických sklepích. Dobrá kuchyně a kynšperské pivo. Ceny "místně obvyklé". Restaurace je velká, půlka je nekuřácká. Sympatické je, že k pivu automaticky dávají na zakusování pikantní kostičky chleba. Když máte větší společnost v centru, tak tady se skoro vždy vejdete.

Poděkujte uživateli Ondra S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Zajíce, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace U Zajíce? Sdílejte své zkušenosti!