“Praha - Lemon Leaf”
Recenze LEMON LEAF

LEMON LEAF
Kuchyně: Evropská, Česká, Thajská
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Snídaně, Obědy, Bufet, Donáška, Venkovní posezení, Rezervace, Jídlo s sebou
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 13. srpna 2019

Již poněkolikáté jsem se s manželkou sem vydali a pokud jsme v Praze na delší dobu nevynecháme návštěvu.
Pokaždé, opravdu pokaždé (a to se opravdu nestává kdekoliv) jsme odcházeli se vynikajícím dojmem a s otázkou co si zase příště dáme k jídlu. Díky

Poděkujte uživateli TesspaCZNa.
LeamLeaf, Manažer v zařízení LEMON LEAF, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 týdny

Děkujeme za krásnou recenzi, je radost číst tyto řádky. Rádi slyšíme, že se k nám vracíte. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 30. července 2019

V posledních deseti letech jsme zde byli mnohokrát na dobrém obědě i večeři.
Jídlo je moc dobré, personál je velmi ochotný a milý a restaurace má hezký interier.
A to co mám asi nejvíc rád je jejich čokoládový dort, ten je opravdu skvělý.
Myslím že i pan majitel by měl umět pozdravit hosty, natož jim odpovědět na pozdrav. To je škoda.

Datum návštěvy: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Vacba.
Recenzováno: 14. června 2019

Nejlepší thaiská restaurace široko daleko!!! Vždy když jsem v Praze, tak se zde musíme zastavit. Zatím jsme se ještě nikdy nezklamali. Obsluha perfektní, vždy ráda poradí. Jídlo bezkonkurenční. Ceny přijatelné.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli barborac101.
Kristyna_Ce, Manažer v zařízení LEMON LEAF, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. července 2019

Děkujeme za Vaše krásná a pozitivní slova.
Jsme rádi, že jste u nás spokojeni a pevně doufáme, že se to nikdy nezmění!

Váš Lemon Leaf

Recenzováno: 28. května 2019

Ještě se mi to nestalo, abych se do restaurace dovolávala 20 minut. To je jako volat na nějaký úřad někam. Tak snad se dovolám a jídlo zlepší celkový dojem.

Datum návštěvy: květen 2019
1  Poděkujte uživateli Gabča K.
Emp L, Manažer v zařízení LEMON LEAF, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. června 2019

Děkujeme za Vaše hodnocení, doufám, že Vaše návštěva proběhla v pořádku. Můžete nám napsat zda jste byla s restaurací kromě této nepříjemnosti při rezervaci, za kterou se omlouváme, spokojená.

Recenzováno: 20. května 2019

Příjemná obsluha, chutné jídlo, dobré ceny.
Vždy se rád zastavím, když jdu kolem. Vřele doporučuji
Děkuji

Datum návštěvy: květen 2019
1  Poděkujte uživateli Vítězslav Š.

Děkujeme za Vaší recenzi a budeme se těšit na Vaši další spokojenou návštěvu :)

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo LEMON LEAF, si také prohlíželi

Už jste navštívili LEMON LEAF? Sdílejte své zkušenosti!