“Prostorná restaurace s osobitou atmosférou”

Restaurace U Fleků
Č. 1 238 z 6 205 Restaurace v Praze
Kuchyně: Česká, Výčep
Vhodné pro: Místní kuchyně, Velké skupiny
Možnosti stravování: Obědy, Snídaně, Večeře, Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 5. října 2020

Moc pěkná restaurace, velice prostorná, velké venkovní posezení, ale také sem chodí velké množství lidí. Rychlá a ochotná obsluha. Výborné pivo, které si nikde jinde nedáte. Velké porce jídel klasické české kuchyně.

Datum návštěvy: červen 2020
2  Poděkujte uživateli 677luckam.

Recenzováno: 26. září 2020

Při každé návštěvě Prahy si nenecháme ujít pivko a pivní sýr s česnekovou topinkou U Fleků. I když je tam vždy narváno, vždy se najde místo pro dva za pomoci usměvavých a ochotných číšníků. Letos v září jsme si i se synem vychutnali docela jinou atmosféru - a všem vřele doporučuji - pokud si chcete vychutnat lahodné černé pivko z místního starodávného pivovaru a nebo i skvěle povečeřet, či poobědvat, zažít atmosféru staré Prahy s minimem turistů, nenechte si tuto příležitost ujít!

Datum návštěvy: září 2020
2  Poděkujte uživateli Zdennka.
Recenzováno: 25. července 2020

Byl jsem zde několikrát a vždy jsem byl spokojen s nabídkou jídel i s přístupem personálu, děkuji vám za to

Datum návštěvy: červenec 2020
3  Poděkujte uživateli 234mareko.
Recenzováno: 14. července 2020

V červenci 2020 jsem navštívila s rodinou Restauraci U Fleků - zašli jsme jenom na pivo. Příjemné venkovní posezení, rychlá obsluha. Atmosféru zpříjemnil harmonikář. Výborné pivo, zkrátka dobrý relax v Praze.

Datum návštěvy: červenec 2020
2  Poděkujte uživateli Magda K.
Recenzováno: 17. června 2020

Je hezké, když si podnik drží svou úroveň a tady to určitě platí. Pivo i jídlo výborné, personál profi. Polední menu za velmi příjemnou cenu. Klidná zahrádka uvnitř areálu. Toalety čisté. Prostě nic nemělo chybu. Při další návštěvě Prahy je to opět jasná volba :-)

Datum návštěvy: červen 2020
2  Poděkujte uživateli Stanislav S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Fleků, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace U Fleků? Sdílejte své zkušenosti!