“Příjemná restaurace”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně, Velké skupiny
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Večeře, Rezervace
Recenzováno: 12. února 2019

Restaurace v těsné blízkosti Staroměstského náměstí, v které téměř vždy naleznete volný stůl. Často se zde stravují menší skupiny turistů.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Tomas B.

Recenzováno: 27. dubna 2018

Výborné pečené vepřové žebírka!!!!Krasné prostředí,ale
obsluha trochu pokulhává.Za výborným jídlem jenom sem!

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Helena N.
Recenzováno: 29. června 2017

Do této hospody jsme šli na doporučení a oběd. Jídlo bylo průměrné, pivo výborné. Obsluha? Horší jsem nezažila. Nepříjemná paní už od našeho příchodu a neuvěřitelné chování předvedla při placení, kdy nebyla schopná nám to rozpočítat zvlášť, jako v kterékoliv jiné hospodě. Nakonec nás chtěla vyhodit bez placení, ale obratem už chtěla volat policii. Jsem slušný člověk, takže jsem zaplatila, ale tady už mě nikdy nikdo neuvidí!

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli Klára K.
Recenzováno: 10. února 2017

Do této restaurace chodím pravidelně cca 2x týdně na obědy od jejího znovuotevření před cca 12 lety. Moc pěkně zrenovovaný interiér a hlavně velmi dobrá polední menu za až podezřele nízkou cenu z ohledem na lokalitu. Obsluha ma občas zpožděné reakce, ale jinak rozhodně doporučuji.

Datum návštěvy: leden 2017
Poděkujte uživateli Radovan2017.
Recenzováno: 10. července 2016

Restaurace má pěkný design, lokalita výborná kousek od Staroměstského náměstí. Jídlo vždy chutné, velké porce. Bohužel po několikáté návštěvě se nám stalo, že když obsluha slyšela češtinu, tak nám řekla, že není stůl pro nás. V restauraci půlka stolů byly prázdné a na nich jen cedulky REZERVACE. Tudíž v překladu- jen pro cizince. Je to škoda. Ztrácí tak pravidelné hosty.

Datum návštěvy: prosinec 2015
Poděkujte uživateli Gabi S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Špirků, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace U Špirků? Sdílejte své zkušenosti!