“Výborný”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně, Velké skupiny
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 13. října 2020

Moc nám chutnalo, dobrá obsluha, výborný pivo. Dával jsem si žebra a dlouho jsem neměl, tak dobrý, přítelkyně si dávala jehněčí a to bylo taky skvěly.

Poděkujte uživateli Filip Z.

Recenzováno: 23. července 2020

Vybrali jsem si jako klidné místo v blízkosti Staroměstského náměstí. To se osvědčilo. Několik druhů piv velmi dobrých. Vepřové koleno si vyžádalo více úsilí na jeho zmožení. Je fakt, že jsme již možná zhýčkaní úpravou sou vide, ale přesto bych je uvítal v poddajněším provedení.

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli Bukyno.
Recenzováno: 12. února 2019

Restaurace v těsné blízkosti Staroměstského náměstí, v které téměř vždy naleznete volný stůl. Často se zde stravují menší skupiny turistů.

Datum návštěvy: prosinec 2018
1  Poděkujte uživateli Tomas B.
Recenzováno: 27. dubna 2018

Výborné pečené vepřové žebírka!!!!Krasné prostředí,ale
obsluha trochu pokulhává.Za výborným jídlem jenom sem!

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Helena N.
Recenzováno: 29. června 2017

Do této hospody jsme šli na doporučení a oběd. Jídlo bylo průměrné, pivo výborné. Obsluha? Horší jsem nezažila. Nepříjemná paní už od našeho příchodu a neuvěřitelné chování předvedla při placení, kdy nebyla schopná nám to rozpočítat zvlášť, jako v kterékoliv jiné hospodě. Nakonec nás chtěla vyhodit bez placení, ale obratem už chtěla volat policii. Jsem slušný člověk, takže jsem zaplatila, ale tady už mě nikdy nikdo neuvidí!

Datum návštěvy: červen 2017
1  Poděkujte uživateli Klára K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Špirků, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace U Špirků? Sdílejte své zkušenosti!