“Velmi dobré jídlo ale bohužel”

Corleone Restorante Pizzeria Andel
Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Okolí: Anděl
Recenzováno: 1. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Velmi dobré jídlo ale bohužel příšerná obsluha. Po dlouhé době jsme se mohli sejít celá rodina na Nový rok ale speciálně kvůli jedné servírce jsme skončili totálně znechucení. Vysoká tmavovláska, arogantní, dávala nám silně najevo, jak ji obtěžujeme. Není náš problém, že musí běhat pro talíře zpět do horního patra atd. Prostě hnus. Chápu, že mají v centru asi každý den narváno ale to tak bývá a slečna je v této práci pravděpodobně dobrovolně. Škoda tak hezké restaurace s dobrým jídlem ale radši se budeme vracet tam, kde se k nám budou chovat slušně !

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli katkagunes.

Recenzováno: 22. října 2019

Místo, kde se rychle najíte pokud si dáte pizzu.
V létě můžete posedět na zahrádce, uprostřed jedné z hlavních pražských křižovat, takže okolo vás bude pulzovat městský život což mě nijak nevadí na tomto místě.
Pizza slušná.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli ortmannfrantisek.
Recenzováno: 18. září 2019 prostřednictvím mobilu

V pizzerii Corleone jsem byl naposledy tak před třemi lety a myslím, že by za to tenkrát byla taková “průměrná” známka. O to větší radost byla dnešní návštěva u příležitosti rodinné oslavy. Milá a rychlá obsluha, vyvážený vinný lístek, večeře (flank steak, vepřová panenka s houbovým rizotem a další) bez chyby, zkrátka po všech směrech to, čemu se říká dobrá volba - a plná restaurace to jen potvrzuje.

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli 842karelf.
Recenzováno: 12. srpna 2019

Mám-li hodnotit jídlo, musím říci, že nám chutnalo, ale - personál jedním slovem strašný. Dost dlouho jsme čekali, než nás servírka uvedla k rezervovanému stolu, protože důležitější pro ni bylo sbírat špinavé nádobí. Pak si nás dlouho nikdo nevšímal, přestože bylo obsazeno jen pár stolů. pak se nám podařilo objednat pití, to jsme dostali a zase si nás nikdo dlouho nevšímal, přestože sklenky před námi byly prázdné. Konečně jsme se dočkaly objednávky jídla, bylo opravdu dobré, ale celový dojem kazil přístup servírek. objednanou vodu jsme vůbec nedostali, byli jsme rádi, že po dlouhé době nám přinesli účet a mohli jsme odejít.

Poděkujte uživateli natam321.
Recenzováno: 2. srpna 2019

V této pizzerii dělají nejlepší pizzu quattro formaggi...vždy stejně dobrá, není problém ji nechat trochu déle v peci aby byla vypečenější, obsluha vždy milá, rychlá, pozitivní, rádi poradí...vždy maximální spokojenost...navštěvujeme pravidelně...

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Wanylka68.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Corleone Restorante Pizzeria Andel, si také prohlíželi

Už jste navštívili Corleone Restorante Pizzeria Andel? Sdílejte své zkušenosti!