“Přijemna sobota”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: What our restaurant - Traditional Czech cuisine served in a modern way of cooking at low temperature and long-time baking in the HOLD-O-MATU. It is a unique instrument for confit, night editing meat and its maturation. Meats are baked 10 to 16 hours at a low temperature and the final taste is reflected extraordinary tenderness and juiciness. - Excellent tank beer Pilsner Urquell - The choice of sitting in the smoking or non-smoking section of the restaurant, in the summer garden and, since December 9, 2015, we opened our restaurant warmth indoor garden. From this day with us in the winter you can sit in beautiful glass garden and enjoy the outdoor seating area to the hot area and enjoy pleasant moments in our restaurant. We look forward to your visit
Recenzováno: 29. listopadu 2017

V sobotu jsme na doporučení známeho navštívili tuto restauraci.Nejdřív jsme byly trochu zaleknuti při pohledu na "přeplněnost,nicmIéně pak už jsme byli jen potěšeni.Pivo jako křen,výborné víno od kapličky,hezká zahrádka,jídla-roastbeef,kachna,žebírka i křidélka byly výborné.Do toho i přes vytíženost milý obsluhující co se o nás staral,nás přesvědčilo že se urçitě ještě zastavíme:)

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli Lucie S.
Valerie P, Manažer v zařízení Restaurace Bredovský dvůr, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. listopadu 2017

velice děkujeme za vaše hodnocení naší restaurace. Jsme potěšeni, že jste byli spokojeni s našimi službami. Jménem celého kolektivu vám děkujeme za vaši návštěvu.

Recenzováno: 18. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Opět návštěva na pivo s večeří a zase musím dát pět hvězd. Nejlepší pivo, milá obsluha a výborná atmosféra. Sice to mám daleko, ale ta cesta stojí za to. Rád se zase vrátím.

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli jhhrdina.
Valerie P, Manažer v zařízení Restaurace Bredovský dvůr, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. listopadu 2017

Moc vám děkujeme za hodnocení.
Hvězdy a body jsou pěkné, ale víc si vážíme hostů kteří se k nám rádi vracejí.
Vaše hodnocení Nás moc potěšilo, děkujeme a těšíme se na Vaší další návštěvu.
Ondřej
Restaurace Bredovský dvůr

Recenzováno: 29. října 2017

Byl jsem tady naprosto spokojenej.Pivo tý nejvyšší kvality,jídlo nebylo vůbec špatný,navíc sem si tady potřásl rukou s Víťou Lavičkou,v té době ještě trenér Sparty.Nemůžu si tady vůbec stěžovat

Datum návštěvy: listopad 2016
Poděkujte uživateli Robert K.
Valerie P, Manažer v zařízení Restaurace Bredovský dvůr, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. února 2018

velice děkujeme za vaší recenzi naší restaurace. Moc nás potěšila a jsme rádi, že jste byli spokojeni s našimi službami, obzvláště s naší kuchyní. Jménem celého kolektivu vám děkujeme za vaší návštěvu. Doufáme, že nás opět navštívíte.

Recenzováno: 22. října 2017 prostřednictvím mobilu

Recenze z poslední doby nejsou sice nic moc, přesto jsme sem zašli v předchozích dnech dvakrát a nestezujeme si a to ani na pivo a ani na obsluhu. Přestože měli viditelně dost práce, byli na nás příjemní obslouzili nás vcelku rychle, přidali i úsměv. A nejen pivo, ale i jídlo nám chutnalo

Datum návštěvy: říjen 2017
1  Poděkujte uživateli Blanka M.
Valerie P, Manažer v zařízení Restaurace Bredovský dvůr, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. října 2017

Recenzováno: 20. září 2017

skvěle zařízená restaurace, poctivé materiály, skvělé pivo z tanků, jídlo dobré - spíš průměrné. Na pivo sem určitě stojí za to jít.

Datum návštěvy: září 2017
2  Poděkujte uživateli lukasmichna32.
Valerie P, Manažer v zařízení Restaurace Bredovský dvůr, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. září 2017

děkujeme za hodnocení naší restaurace. Jménem celého kolektivu vám děkujeme za vaši návštěvu a budeme se snažit, naše služby zlepšovat, aby jste při příští návštěvě byli spokojenější.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Bredovský dvůr, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace Bredovský dvůr? Sdílejte své zkušenosti!