“Skvělé posezení ”
Recenze Pizzeria Kmotra

Pizzeria Kmotra
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Velké skupiny
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Obědy, Donáška, Rezervace, Jídlo s sebou
Okolí: Nové Město
Popis: Pizzeria Kmotra kavárna je nejstarší pizzerie v Praze, založená v roce 1993. Jsme rodinná restaurace s domácí atmosférou. Pečeme pizzu v peci na dřevo, obloženou pravou Mozzarellou. Podáváme speciality italské kuchyně, například domácí těstoviny, které si sami vyrábíme. Dále si u nás můžete dát masa, ryby, saláty a čerstvé dezerty. Celá restaurace je nekuřácká. V přízemí se nachází kavárna s výhledem do Voršilské ulice a ve sklepních místnostech pizzerie. Máme zde i salonek pro cca 30 -35 osob s malým dětským koutkem /pódiem, Nabízíme točený Pilsner Urquell, kávu značky CAFÉ RESERVA, široký výběr moravských a Italských vín, širokou škálu karibských rumů. Naše jídla si můžete objednat i s sebou. V letních měsících si rozvážíme sami, v zimě pomocí Dáme jídlo. V našich prostorách se nachází stálá výstava Františka Flašara a levitující objeky Pet-art Veroniky Richterové. Těšíme se na Vás!!
Recenzováno: 24. září 2017 prostřednictvím mobilu

S kamarádkou jsme navštívily tuto restauraci poprvé a určitě se sem obě rady vrátíme. Jídlo velmi chutné, cenově dostupné, milá obsluha a velký výběr z jídelního lístku.

Poděkujte uživateli Verunka S.

Recenzováno: 5. září 2017 prostřednictvím mobilu

Výborná pizza. V Praze jedna z nejlepších. Tenké těsto a je plná chutí. Poctivé ingredience. Mají často narváno, je lepší si udělat rezervaci. My si ji bereme nejčastěji s sebou. Restaurace je vhodná i pro děti, je zde menší dětský koutek, na zabavení vystačí :-) .

Poděkujte uživateli ppavlina.
Recenzováno: 28. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Milá obsluha, široká nabídka a dobrá atmosféra. Bývá dost plno, ale obsluha se snaží najít volné místo. Trochu déle se čeká.

Poděkujte uživateli abcKaty.
Recenzováno: 11. července 2017 prostřednictvím mobilu

Nejlepší pizza v Praze. Skvělá obsluha. Těsto tenké a krupave z kamenné pece. Jednoznačně doporučuji.

Poděkujte uživateli David K.
Recenzováno: 30. března 2017

Tato pizzerie se nachází v centru Prahy, je dobře dostupná, ikdyž jsme se trochu cestou zamotali v uličkách. Jídlo bylo moc dobré, měla jsem tomatovou polévku s parmazánem, ta byla luxusní a potom salát Ceasar, který byl taky velmi dobrý, kamarádka si dala těstoviny a též výborné. Co malinko pokulhávalo byla podle mého názoru obsluha, jsem zvyklá na větší tempo, ale nic dramatického, na to že tam je věčně plně obsazeno, tak stíhaly dobře. Největší plus jsou ceny, které jsou na takovou lokalitu a zároveň kvalitu dost nízké. Za mě mohu určitě doporučit :)

Poděkujte uživateli Markéta J.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizzeria Kmotra, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pizzeria Kmotra? Sdílejte své zkušenosti!