“Chci to zase!”
Recenze Chilli Point

Chilli Point
Kuchyně: Mezinárodní
Popis: Unforgettable dining experience & Shop full of chilli. Restaurant: Deliciously hot meals of modern world cuisine. Unique and cosy interior. Our Chef focuses on accenting the flavours with just the right kind of chilli pepper. It is up to you whether you’ll have it mild or dangerously hot! Shop: Chilli seeds, spices, marmalades, sauces, chocolates, fresh or dried chilli peppers etc. Perfect as a gift!
Recenzováno: 13. září 2017 prostřednictvím mobilu

Byly jsme tu, degustovaly jsme tu, ochutnaly cele menu, vypily bar, obslouzily nas jako kralovny, užily jsme si to tu, musime prijit zase, palilo to jako prase a chutnalo nam uplne vsechno!

Poděkujte uživateli Petra M.

Recenzováno: 12. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Perfektni jidlo, zajimava atmosfera. Útulné misto na baru. Plzenske pivo ve starych lahvích. Doporučuji i tem ci nemusi moc palive, umí to udelat i pro slecny....

Poděkujte uživateli Jan H.
Recenzováno: 12. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Byla jsem pozvána do restaurace, nejdříve jsem se bála pálivého, ale nakonec jsem si moc pochutnala na steaku, který byl podle mě perfektně hotov na požadovaný stupeň propeceni MR ,prezentace též výborná, dezert čoko tartan příjemný a svěží díky mátové drobence.Nemůžu se dočkat na další návštěvy a vřele doporučuji tuto restauraci všem, kdo má rád alespoň trochu pálivé .Moc vám dekuji

Poděkujte uživateli Blakuc.
Recenzováno: 10. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Pokud mate radi opravdu vyborne jidlo tak mohi doporuxit Chilli Point,dlouho jsme si nepochutnali prave tak jako tady.Prostredi a obsluha take na jednicku,myslim,ze muzeme zaradit do TOP restauraci byl to zazitek .

Poděkujte uživateli eviann5.
Recenzováno: 10. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Restauraci sem objevila uplnou nahodou, vyborna a originalni kuchyne. Skvela a ochotna obsluha. Budu se zde rada vracet.

Poděkujte uživateli Markéta A.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Chilli Point, si také prohlíželi

Už jste navštívili Chilli Point? Sdílejte své zkušenosti!