“Paliva dokonalost ”
Recenze Chilli Point

Chilli Point
Kuchyně: Mezinárodní
Popis: Unforgettable dining experience & Shop full of chilli. Restaurant: Deliciously hot meals of modern world cuisine. Unique and cosy interior. Our Chef focuses on accenting the flavours with just the right kind of chilli pepper. It is up to you whether you’ll have it mild or dangerously hot! Shop: Chilli seeds, spices, marmalades, sauces, chocolates, fresh or dried chilli peppers etc. Perfect as a gift!
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Musim uznat restaurace mě příjemně překvapila a určitě se budeme opakovaně vracet. Okouzlující sklepní prostředí restaurace, jídlo skvěle všechny chutě jsou krasne vybalancovane, ja miluji chilli můj přítel bohužel ho moc nikdy nemusel dokud nenavštívil Chillipoint,nabízí více druhu variace palivosti. Obsluha velice příjemná, ochotna se vším poradit a doporučit. Ceny jsou na centrum velice lidské. A nejlepší na konec nad restauraci je i kramek s kvalitními chilli produkty.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli 836denisak.

Jídlo bylo skvělé a ostrost tak akorát. Pro lidi, kteří nemusí moc pálivé mají i méně pálivé varianty.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli fiskdbfvbsdlfvbd.
Recenzováno: 26. března 2019 prostřednictvím mobilu

Je to zde jistota... Nejlepší kuchyně široko daleko, milá a rychlá obsluha... Vždy jsem spokojen a dnešek nebyl výjimkou.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Jan Š.
Recenzováno: 13. března 2019

Do chilli pointu jsem sel cilene jako milovnik chilli a odchazim nadsen.
V prvnim patre prodejna snad veskereho myslitelneho sortimentu spojeneho s chilli.
Seminka, cerstve papricky, sósy, džemy, medy, čokolády, bbq.
V utulnych sklepnich prostorach restaurace, kde pokud jeste nemilujete chilli, tak budete.
Absolutni dokonalost. Kulinarsky zazitek, perzonal ktery vi o kazdem jidle vse. Na centrum HODNE slusne ceny.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli chilliMarek.
Recenzováno: 19. února 2019

Čekal jsem, že to bude hlavně o chilli, ale překvapilo mě, že i jídlo samotný je vážně skvělý! Měli jsme polední menu, masíčko se rozpadalo, kachní kaldoun byl báječný a ani to zas tak nepálilo, tak jsem si dosypával z mlýnku Bhut Jolokii :)
Fotka nic moc, ale měl jsem, tak dávám..

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli rubenaram.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Chilli Point, si také prohlíželi

Už jste navštívili Chilli Point? Sdílejte své zkušenosti!