“Gastro zážitek”
Recenze Chilli Point

Chilli Point
Kuchyně: Mezinárodní
Popis: Chilli není jenom pro milovníky pálivého. Každý talíř, který vydáme z kuchyně je unikát. Používáme papričky, které jen tak někde neochutnáte. Zakousněte se do naší krasavice a poznejte bestii.
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Jsem nadšen, nejlepší kančí v životě, vývary a krémy v topu! Tohle mě nepřestane nikdy bavit, výborná kombinace chutí, doplněna různými chilli papričkami. Děkuji!

Poděkujte uživateli pprokes.
protiffson, Manažer v zařízení Chilli Point, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. prosince 2019

Recenzováno: 6. října 2019

Musíme jezdit na pravidelná školení do Prahy, kolega nám doporučil kam si zaskočit na polední menu kde se výborně najime za výbornou cenu. Do “naši restaurace” už chodíme vždy když jsme v Praze, závislost už mají i další kolegové. Jídlo je vynikající a rozhodne po něm neusneme. Poukazy do “naši restaurace” pro rodinu a kamarády nosí už i Ježíšek ❤️ Navíc je u restaurace shop s vynikajícími dárky. jen tak dal a držíme palce. Zase brzy

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Slojmici.

Recenzováno: 5. října 2019

Polední menu na vysoké úrovni.. Polévky trochu víc štiplavé, ale hlavní pokrmy o něco méně, ale dobře nakombinované..

1  Poděkujte uživateli Protiva1955.

Recenzováno: 5. října 2019

Musím poděkoval Chilli Pointu za nové zkušenosti s podáváním chilli. Chilli bylo super vyvážené s pokrmem a nepřebylo chutě surovin.. Vše krásně vyvážené..

Poděkujte uživateli Pavla D.

Recenzováno: 29. září 2019 prostřednictvím mobilu

Po dlouhé době na poledním menu a opět velká spokojenost. Obsluha jako vždy velmi příjemná a usměvavá :) Panenka krásně prezentována.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli InteristaDavid.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Chilli Point, si také prohlíželi

Už jste navštívili Chilli Point? Sdílejte své zkušenosti!