“Sandra K.”
Recenze Meet Burger

Meet Burger
Č. 1 354 z 6 161 Restaurace v Praze
Recenzováno: 26. června 2017 prostřednictvím mobilu

Zavítala jsem k vám s přítelem na burgera a byli jsme mile překvapeni... Přijemné posezení, skvělá obsluha, jídlo sice trošku dražší ale moc jsme si pochutnali! Na doporučení jsme si dali králíka a jalapeňo papričky Výtečné Zase rádi zajdeme!

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli Edita K.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 28. června 2017

Dobrý den Edito :-) Moc nás potěšila vaše recenze. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a budeme jedině rádi, pokud se tu ještě někdy shledáme. K té ceně, holt jsme v samém centru a tak je to malinko znát. A jinak jalapeňo papričky jsou i mým favoritem.

Moc moc děkujeme.

Honza Press
manager

Recenzováno: 5. října 2016

Vaši restauraci jsme objevili nedávno, spíše nás zaujalo, že i přesto, že není venku nejtepleji, se dá sedět na zahrádce a v teple. Můj muž si objednal po doporučení vaši obsluhy burgera z králičího masa a já chtěla salát. Váš číšník, se mě zeptal, jestli přeci jen nechci zkusit také burgera. I přesto, že nejím (do teď jsem nejedla), mleté hovězí maso, jsem se nechala zlákat a zkusila si hambáče dát. Obsluha úžasná, číšník, byl velmi příjemný, prošel se mnou jaké chutě mám nejraději a po vzájemné komunikaci, mi objednal burgera jak se patří :) Vůně masa a pestrost jalapeňo papriček, byl pro mě ten nejsilnější gurmánský zážitek :) Nebojím se říct, že mi restaurace MEET BURGER, otevřela jeden ze zavřených a neobjevených, chuťových pohárků :) Naučila mě jíst hovězí mleté maso. Všem vřele doporučuji!!! Kdykoliv zavítáme na staré město, rádi se tam vracíme :) Díky

Datum návštěvy: září 2016
Poděkujte uživateli alevr939.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 6. října 2016

jsme moc rádi, že vám u nás chutnalo.
Dáváme si na našich Burgrech záležet a děláme vše poctivě a s láskou.
Velice nás potěší, když nám někdo jako vy, napíše takovou recenzi, která je pro nás velkou poctou a výzvou dělat svoji práci ještě lépe.
Děkujeme a doufáme že se zase brzy uvidíme.
S přáním hezkého dne,
Daniel Vaňouček

Recenzováno: 17. února 2016

Byli jsme velice spokojeni s obsluhou...Dvě blondýnky- velice příjemné.
Jídlo krásně upravené, Burgry propečené akorát.
A hlavně, nemuseli jsme dlouho čekat, na to kolik bylo v restauraci lidí!
Elen.

Datum návštěvy: únor 2016
Poděkujte uživateli Jan K.
Recenzováno: 14. července 2015

Minulý víkend jsme s přítelkyní zavítali na zahrádku restaurace Meet Burger. Bylo plno a i přesto nás velice mile překvapila usměvavá obsluha - i další servis byl za jedna. Slečna servírka s námi i laškovala, což je v Praze unikum.
Pivo mělo říz a jídla byla vynikající. Měli jsme Jalapeňo a Vegetarian Burgry - mohu doporučit. Jediné minus je vyšší cena. I tak to stálo za to.
Díky za gastro zážitek.

Datum návštěvy: červenec 2015
Poděkujte uživateli David G.
Recenzováno: 19. května 2015

Vlastné není co dodat...Servis v pohodě. Nápoje ok... Ale absolutní TOP jsou burgery!!!! Bulka fakt domácí,zelenina čerstvá,maso prostě mega nejvíc JOOOO !!!!
Domácí hranolky bez debat... A vzhledem k lokalitě je i cena ok - prostě Staromák,nečekejte burgera v takové kvalitě za 100kč. Prostě za ty peníze to stojí!!!!

Datum návštěvy: duben 2015
1  Poděkujte uživateli Jiří T.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Meet Burger, si také prohlíželi

Už jste navštívili Meet Burger? Sdílejte své zkušenosti!