“"Neurazí, nenadchne" Karel T.”
Recenze Lokal Hamburk

Lokal Hamburk
Kuchyně: Česká
Okolí: Karlín
Okolí: Karlín
Recenzováno: 31. prosince 2019

Pivo skvělé. Jídlo při poslední návštěvě celkově nenadchlo, guláš chutný, knedlíky hrozné, od dlouhodobého přihřívání vysušené, že je nebylo možné ani napíchnout, držťky v polévce páchly, málo vyprané, polévka překořeněná až štípala. Obsluha ochotná, slušná, snažila se, ale neovládala vyhotovení účtu. Nakonec to nějak zvádla, ale až doma jsme zjistili, že nezapočítala slevu na kartu Senior ani premii za hvězdu Ambiente. Příště asi tak leda na pivo. Ale i to mají jinde skvělé.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli karelt499.

Recenzováno: 10. září 2019 prostřednictvím mobilu

Shon, rámus daný zlou akustikou a horami mladých turistů, malý výběr jídel, personál nestíhal a vlastně jen dva druhy piva. Taková spíš rychlonálevna.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Radim-Jogging-Prague.
Recenzováno: 4. září 2019

skvělé pivo, z denního menu si jistě vyberete , ochotný personál, k vytknutí snad jen trochu hlučněji, ale tak je to přece jen skoro pivnice a trochu vyšší ceny , jinak vše ok

Poděkujte uživateli Tomáš B.
Recenzováno: 17. května 2019

Hodně jsem slyšel, tak jsem byl zvědav. Chválím tank pod výčepem. Pivo dobré ale hodně podchlazené, takže nevynikne chuť. Kousek poblíž v 1 známé restauraci s tradicí mají špičkové. Všude cedulky reserve a prázdné stoly, lidi pijí pivo na stojáka nebo odcházejí. Až zblízka si všimnete, že dole je nápis např. od 20.45, tedy za pár hodin. Obsluha ok. 1 jelito 110 kč. Stěny - kombinace moderního obložení dřevem s prima nápady a stěn s modrobílým válečkem a podsvícenou vývěskou jídel ala nádraží - to je hnus tato kombinace.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Roman W.
Recenzováno: 28. listopadu 2018

Občas sem s kolegy zajdeme po práci. Podle mě nejlepší pivo v Praze. Jen je třeba rezervovat obzvláště teď před vánoci. Přeji vše dobré a doporučuji vřele.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Adam D.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Lokal Hamburk, si také prohlíželi

Už jste navštívili Lokal Hamburk? Sdílejte své zkušenosti!