“Vynikající”

Brasileiro U Radnice
Kuchyně: Grilovaná jídla, Brazilská, Jihoamerická
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Velké skupiny, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Bufet, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 27. srpna 2018

Poukaz do této restaurace jsme dostali jako dárek a byli jsme velmi spokojeni.Neskutečný výběr jídel a i když už jsme nemohli,přesto nás ještě přemluvili a doporučili vynikající hovězí.Nabídka jídla a velmi ochotný personál neměl chybu
I když krevety došly,tak na požádání přinesli a završili výborným grilovaným ananasem.Nebyl problém si o něco požádat.Za nás vynikající kvalita,přístup a ochota popovídat si a vysvětlit o jaké jídlo se jedná.Příští rok se určitě vrátíme.

Poděkujte uživateli Ivca1966.

Recenzováno: 26. srpna 2018

Srpnový výlet do Prahy s rodinou se neobešel bez návštěvy podniku sítě Ambiente Tomáše Karpíška. Jedná se o jednu ze dvou troufám si říci základních podniků této sítě. V srdci historického centra se nachází stylová restaurace se zaměřením na masovou kuchyni všeho druhu, především pak hovězího. Styl all u can eat nemá chybu. Bufet, uvítací drink a pak už jen samé servírované dobroty. Dezert na závěr nutností. Ochotná a milá obsluha. Kdekdo tvrdí, že vlajkovou lodí je Lokál, s tím ale nesouhlasím, Ambiente = Brasileiro a především churasco :)

Poděkujte uživateli Michal K.
Recenzováno: 21. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Po roce jseme byli v Ambiente URadnice, klasika vše nejvyšší kvalita, od uvítání u dveří až po rozloučení. Skvělý zážitek, jídla nekutečně upravená , čerstvé ústřice, mnoho personálu který je velice vstřícný. Není co vytknout.

Poděkujte uživateli Frantisek V.
Recenzováno: 19. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Úžasná restaurace plná chtít, barev a vůní. Jídlo vinikající, obsluha úžasná, interiér nádherný. Můžete platit hotově nebo kartou.

Poděkujte uživateli Soňa P.
Recenzováno: 6. srpna 2018

obsluha milá a vzorná, jídlo vynikající. skutečně máte pocit,že jste vítaným hostem.
dál je zbytečné cokoli dodávat, prostě skvělé.

Poděkujte uživateli bruno f.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Brasileiro U Radnice, si také prohlíželi

Už jste navštívili Brasileiro U Radnice? Sdílejte své zkušenosti!