“Dobrý ”
Recenze Cash Only bar

Cash Only bar
Vhodné pro: Barová scéna
Recenzováno: 10. července 2018 prostřednictvím mobilu

Super lokalita baru. Cash only bar jsme navštívili v úterý, tudíž nebyl problém si sednout. Ceny vyšší, ale drinky dobre a obsluha skvělá

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Tomáš T.

Recenzováno: 30. května 2018

Skvele drinky s rumem i bez. Delaji také ruzne jiné barove napoje a obsluha je zde také dobra. Navíc v krasnem prostředí stareho města. Doporucuji

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli kumar8882018.
Recenzováno: 30. července 2017

Zastavili jsme se v noci na dva drinky, které nám byly doporučeny obsluhou a nemohli jsme si je vynachválit - jak obsluhu, tak ty koktejly. Skvělá atmosféra a hudba, obsluha se o nás opravdu vzorně starala a drinky nám neskutečně chutnaly, obzvlášť Tom Collins a Orient Express. určitě se rádi zas vrátíme.

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli Veronika K.
Recenzováno: 25. března 2017 prostřednictvím mobilu

Byla jsem v tomto baru poprve na doporuceni pratel a rozhodne jsem nebyla zklamana. Krasne prostredi, prijemna hudba, komunikativni barmani, kteri namichali drink i mimo nabidku primo dle nasi chuti. Krasne zakonceni sobotniho vecera a rozhodne jsem tu nebyla naposledy!!! Diky a velka pochvala!

Datum návštěvy: březen 2017
Poděkujte uživateli Věra B.
Recenzováno: 11. listopadu 2016

Příjemné posezení a velice dobré drinky na supr místě v centru Prahy. Dobrý bar třeba jen na pivo, ale také i na dobrý koktejl.

Datum návštěvy: květen 2016
Poděkujte uživateli Karolína R.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cash Only bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cash Only bar? Sdílejte své zkušenosti!