“Nejlepší šašlik v Praze”
Recenze U Gruzína

U Gruzína
Popis: Autentické gruzínské bistro Hlavní lahůdku máme grilovaný šašlik Dále máme víno a jiné delikatesy dovážené přímo z Gruzie a Arménie
Recenzováno: 8. května 2017

Toto místo jsme si vybrali pro oslavu narozenin na základě recenzi a nelitujeme! Příjemné domácí prostředí, moc fajn majitelé a především vynikající jídlo a víno!!! Milovnici gruzínské kuchyně si rozhodně pochutnají! Moc děkujeme a těšíme se brzy na viděnou!

2  Poděkujte uživateli kupujinainternetu.

Recenzováno: 27. února 2017

Skvělé jídlo a autentické prostředí. Jako aperitiv určitě Chacha. Pokud preferujete sladší blizkovychodni vína, určitě Iveria. Šašlik za nás nejlepší telecí, hned potom jehněčí. Na chacapuri už nezbylo místo, takže příště :) Pan domácí Vám vyjde vstříc snad ve vsem.

2  Poděkujte uživateli klodnerm.
Recenzováno: 25. února 2017 prostřednictvím mobilu

Vše bylo naprosto skvělé. Jídla připravuje sám majitel restaurace, který dbá o kvalitu servirovaných jídel. Velmi příjemná atmosféra, víno, sašlik a další gruzínské speciality

4  Poděkujte uživateli SergucciZ.
Recenzováno: 16. ledna 2017

Toto neobyčejné místo jsme si vybrali na rodinnou oslavu jen na základě recenzí, proto jsme netušili kam jdeme. Bylo nás devět a pan Papiašvili pro nás připravil stůl v malém domečku na zahradě. Protože byla zima, zatopil, ale stejně nám bylo v kabátech a ve svetrech lépe. Prostředí bylo zcela neformální, seděli jsme natěsnaní v malé místnosti a objednali jsme si od každého masa jednu porci (pak jsme se dělili), saláty, zeleninu, gruzínské ovocné nápoje. Byla pohoda jako v malé venkovské kuchyni a jídlo bylo naprosto skvělé. ¨Veliké porce křehkého kořeněného šašliku opečeného na otevřeném ohni, báječná zelenina, skvělé pití. I když alkohol nepijeme, pan majitel nám přinesl na ukázku malý džbánek skvělého gruzínského vína. Málokdy jsme se tak chutně v nějaké restauraci najedli (a za rozumnou cenu!) a proto vřele doporučuji návštěvu tohoto výjimečného bistra. Někteří z nás si pak koupili i různé speciality z obchůdku. Už se těšíme až zase v létě přijdeme, dáme si výbornou krmi a popovídáme si s laskavým a pohostinným panem Papiashvili.

3  Poděkujte uživateli Dorka274707.
Recenzováno: 12. září 2016

Zastavili jsme se zde cestou na letiště, vše bylo senzační. Provozovatelé se starají o maximální spokojenost zákazníků.

4  Poděkujte uživateli Peetr S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Gruzína, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Gruzína? Sdílejte své zkušenosti!